+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Žurnalistė R.Miliūtė pagėgiškiams: Jus ką tik išdulkino ir vardo nepaklausė

Žurnalistė R.Miliūtė pagėgiškiams: Jus ką tik išdulkino ir vardo nepaklausė

Iki šiol nerimsta aistros ir diskusijos dėl to, kad Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis už savo nuosavo automobilio naudojimą iš Pagėgių savivaldybės administracijos kiekvieną mėnesį gauną išmoką.  Taip jis prie „menko“ savo atlyginimo prisiduria nuo 2011-ųjų. Spalio 1-ąją LRT žurnalistė Rūta Miliūtė socialiniame tinklapyje „Facebook“ pasidalino savo nuomone. Ji negailėjo aštraus žodžio apie susidariusią situaciją.

R.Miliūtė:

„Pagėgių savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas, kaip ir daugybė Lietuvos žmonių, į darbą ir iš jo važinėja nuosavu automobiliu. Daugybė Lietuvos žmonių, kitaip, negu Alvidas Einikis iš „Tvarkos ir teisingumo“, negauna kelių šimtų eurų priemokos už degalus ir mašinos nusidėvėjimą – maždaug septynerius metus, kas mėnesį, po pusės vidutinio atlyginimo dydžio kompensaciją už maždaug kilometrą iki darbo ir tiek pat atgal. Administracija pati turi 8 automobilius, bet, pasak p. Einikio, tokius senus, kad nėr kaip iki Šilutės nuvažiuoti.

 

Maždaug metus p. Alvidas tuos eurus gavo be mažėliausio teisinio pagrindo, nes neištaikė laiku su partijos bičiule, administracijos direktore Dainora Butvydiene, sutvarkyti popierių, kai pardavė automobilį, dėl kompensacijos kuriam buvo susitarę. Kompensaciją jam priskaičiavo ir už atostogas – kokis šūdas, šitą reikėjo sugrąžinti. Tačiau ne čia juokingoji dalis. Tarnybinis patikrinimas iš viso buvo pradėtas tik po to, kai po opozicijos lyderio kreipimosi įsikišo Valstybės tarnybos departamentas, čia Pagėgiai, žinot.

 

Tyrimo komisijos išvadoje teigiama, kad Administracijos direktorė Dainora Butvydienė tarnybinio nusižengimo nepadarė, nes “nėra duomenų, kad ji atsako už tarnybinių automobilių naudojimo tvarką”. Tą daro KITI asmenys jos vadovaujamoje administracijoje.

Ta proga Taryba pabalsavo, kad p. Butvydienė jokio nusižengimo nepadarė.

 

Sveikinu, mieli Pagėgių žmonės. Jus ką tiktai išdulkino ir vardo nepaklausė. Tiesa, bent jau ne visos Lietuvos akyse – šita savivaldybė savo posėdžių internete nerodo. Bet reikalas pataisomas – pagal šviežią p. Dainoros pasirašytą sutartį administracijos darbuotojai vyks tobulintis į penkias Ispanijos savivaldybes, kuriose įdiegtos pažangios IT technologijos. Patobulės už 43 620 EUR.

Pusę tiek mokesčių mokėtojai sumokėjo Alvidui Einikiui už jo automobilį“.

 

Alvidas Einikis ir Dainora Butvydienė

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Iš skolų neišbrendanti savivaldybė, administracijos direktorės pavaduotojui, kas mėnesį moka apie 400 eurų už nuosavo automobilio naudojimą darbo reikalais. Bet vietos gyventojai sako, kad Alvido Einikio automobilis dažnai nejudinamas stovi savivaldybės kieme. O nuo jo namų iki darbo – vos kilometras. Skaičiuojama, kad per 7-erius metus Einikiui papildomai sumokėta apie 23 tūkstančiai eurų.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Facebook ir pagegiai.lt nuotr.

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3