+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Vyriausybėje – padėkos šventė savanoriaujantiems žmonėms ir organizacijoms

Vyriausybėje – padėkos šventė savanoriaujantiems žmonėms ir organizacijoms

Projektas „Šimtmečio dovanos“ pasiekė pirmojo etapo finalą ir visus dovanojusius laiką Lietuvai gruodžio 5 d. – Tarptautinę savanorių dieną – pakvietė į padėkos šventę Vyriausybės kanceliarijoje. Joje dalyvavo ir tauragiškiai : Pagramančio bibliotekininkė Virgina Bartušienė, Mažonų – Ginta Bartkienė, Norkaičių – Ilona Ambrozienė, Kunigiškių – Jūratė Beržinienė, audėja mėgėja Jolanta Geštautienė ir Pagramančio regioninio parko lankytojų centro administratorė Rita Krompalcienė.

 

Šventės dalyviai – savo veiklomis kuriantys mažus ir didelius stebuklus ir prisidedantys prie sąmoningesnės visuomenės ir stipresnės valstybės kūrimo įvaizdžio. Vyriausybės rūmuose visų laukė interaktyvios veiklos, aplankyta tauragiškės Aretos Didžionienės tapytų paveikslų paroda „Transformacija Virsmai“.

 

Daugiau nei 400 savanorių, kurie atvyko į šventinį padėkos renginį iš visos Lietuvos, pasveikino projekto „Šimtmečio dovanos“ globėjas Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, savo patirtimi dalijosi Giedrius Savickas, apie savo savanoriškus darbus priminė nemažai su tuo nuolatos dirbančių organizacijų, pavyzdžiui, Maltos ordino pagalbos tarnyba, „Maisto bankas“. Aktyvios buvo ir bendruomenės. Šventės metu visi pakviesti paklausyti Jurgos Šeduikytės muzikinės programos, pasivaišinti „Virtuvės mitų griovėjų“ komandos paruoštomis vaišėmis.

 

Tauragiškių projektas, skirtas Lietuvos 100-čiui, jau aplankė visas miesto ir kai kurias rajono mokyklas, gimnazijas, bendruomenes, bibliotekas. Kaip Šimtmečio herojėms šventėje Tauragės atstovėms įteikta vėliava ir sidabrinis medalis, skirtas Atkurtai Lietuvai 100. Už galimybę vykti į šventę dalyvės dėkoja Tauragės rajono savivaldybei, B. Baltrušaitytės viešajai bibliotekai.

 

 

 

Naujausios naujienos
Kokias įmokas mokėsime „Sodrai“ 2019 metais?
Tauragės policijos pareigūnai prašo atpažinti vagyste įtariamą asmenį
Teismai kviečia į nemokamas teisines konsultacijas
Skirsnemunės mėgėjų teatras 5-erių metų sukakties proga pina „Lauro vainiką“

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3