+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Vilniuje vykusiame Merų forume – diskusijos ir sėkmės istorijos regionuose

Vilniuje vykusiame Merų forume – diskusijos ir sėkmės istorijos regionuose

Lapkričio 16 dieną Vilniuje savivaldybių merai, ministrai, ekonomistai, verslininkai ir visuomenininkai diskutavo apie regionų potencialą ir savivaldą. Forume  dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

Ką pakeitė tiesioginiai merų rinkimai? Kodėl Lietuvą skiriame į dvi dalis? Kaip pritraukti investicijų ir formuoti geresnį regionų įvaizdį? Šios temos buvo gvildenamos Vidaus reikalų ministerijos rengiamame Merų forume.

 

Merai ne tik aptarė kaip jiems sekėsi pirmoji kadencija,  kuomet buvo išrinkti tiesiogiai, bet ir kalbėjo apie savivaldybės vaidmenį pritraukiant investicijas, bei savivaldybės įvaizdį. Savo patirtimi dalinosi įvairių savivaldybių atstovai, kalbėjo politologai bei mokslo atstovai.

 

Savivaldybės meras  Sigitas Mičiulis forume pristatydamas Tauragės rajono savivaldybę,  pasidžiaugė, kad  turėdama tikslą tapti žaliausia, draugiškiausia  gamtai, ekologiškiausia, Savivaldybė atkakliai  ir nuosekliai dirba, kad šį tikslą pasiektų.

 

Forumo dalyviams Meras taip pat pristatė Savivaldybės priimtus sprendimus, skatinančius investicijas, suteikiančius galimybę kurti naujas darbo vietas, aktyviai diskutavo dėl regioninės politikos stiprinimo. Viename didžiausių savivaldai skirtų renginių šalyje diskutavo: Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Žemės ūkio ministras Giedrius Surplys, savivaldybių vadovai, Visagino ambasadore tapusi fotografė Neringa Rekašiūtė, viešųjų ryšių ekspertas Mykolas Katkus, politologė Rima Urbonaitė, į regionus investuojančios britų kapitalo įmonės „Intersurgical“ vadovas Sigitas Žvirblis. 

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

 

 

 

 

 

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3