+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Vienas po kito išaiškinti 2 vyrai neteisėtai disponavę cigaretėmis

Vienas po kito išaiškinti 2 vyrai neteisėtai disponavę cigaretėmis

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai, dirbdami pagal atskirąjį planą „Akcizai“, išaiškino 2 atvejus, kuomet Tauragėje gyvenantys vyrai neteisėtai disponavo akcizais apmokestintomis prekėmis.

 

Liepos 20 d. patruliuodami pareigūnai apie 18.45 val. Tauragėje, Jurbarko g., pastebėjo automobilį „Ford Mondeo“, kurį vairavo jiems žinomas 39 m. tauragiškis. Nekrisdami vairuotojui į akis, pareigūnai važiavo jam iš paskos. Netrukus automobilis įsuko į namo, esančio Tauragėje, Sporto g., kiemą ir ten iš automobilio bagažinės vieną po kitos į garažą krovė dėžes. Pareigūnai, turėdami pagrįstų įtarimų, kad jose gali būti cigaretės, nusprendė patikrinti, dėžių vidų. Jie nesuklydo – dėžėse, ant kurių buvo užklijuotos etiketės su užrašu „NZ Gold“, pareigūnai aptiko tos pačios rūšies cigarečių. Viso rasta ir išimta 1 500 cigarečių pakelių.

 

Praėjus kiek mažiau nei valandai, nustatytas ir dar vienas tauragiškis, neteisėtai disponavęs cigaretėmis. Kiti to paties skyriaus pareigūnai, turėdami duomenų, kad 39 m. vyriškis užsiiminėja neteisėtu „versliuku“, nepaleido tauragiškio iš akių. Kurį laiką budėję prie namo rūsio, esančio Tauragėje, Prezidento g., pareigūnai pamatė, kaip automobiliu „Peugeot“ atvažiuoja minėtas vyriškis ir nuėjęs į rūsį, iš jo grįžta nešinas įtartinu ryšuliu, kurį vėliau padėjo į transporto priemonę. Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnai nedelsdami paskambino patruliuojančiam policijos ekipažui, kuris minėtą automobilį sustabdė ir jo salone bei bagažinėje aptiko 80 cigarečių pakelių NL be nustatyto pavyzdžio banderolių ir 42 pakelius „Minsk“ su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Tęsdami tyrimą, pareigūnai kartu su sustabdytu vyriškiu grįžo atgal į rūsį, kuriame aptiktas dar didesnis laimikis. Viso pareigūnai įvairiose vietose rado ir išėmė 1 528 neteisėtai laikomus cigarečių pakelius.

 

Vyrams, kurie jau nebe pirmą kartą įkliūva už panašaus pobūdžio pažeidimus, gresia ne tik didžiulės baudos, siekiančios 14 481 eurą, bet ir automobilių, kuriuose buvo neteisėtai gabenamos prekės, konfiskavimas.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

 • Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;
 • Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;
 • Bendruoju pagalbos telefonu 112.

 

Tauragės AVPK inform.

Naujausios naujienos
Kokias įmokas mokėsime „Sodrai“ 2019 metais?
Tauragės policijos pareigūnai prašo atpažinti vagyste įtariamą asmenį
Teismai kviečia į nemokamas teisines konsultacijas
Skirsnemunės mėgėjų teatras 5-erių metų sukakties proga pina „Lauro vainiką“

1 Reklamos blokas

 • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

 • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

3 Reklamos blokas

 • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

 • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

5 Reklamos blokas

 • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

 • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

 • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

 • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

 • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

 • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3