+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Tauragės rajono savivaldybės administracija dėkoja šventės dalyviams, rėmėjams ir organizatoriams

Tauragės rajono savivaldybės administracija dėkoja šventės dalyviams, rėmėjams ir organizatoriams

Š. m. gegužės 29–birželio 4 dienomis Tauragėje šurmuliavo miesto šventė „Tauro ragas 2017“, skirta 510-osioms miesto įkūrimo metinėms paminėti. Gamta padovanojo puikią gimtadienio dovaną – gerą orą, o nuoširdų organizatorių darbą vainikavo rekordinis žiūrovų skaičius. Daugiau kaip 40 kultūros ir sporto renginių apsilankė virš 15 tūkstančių tauragiškių, Lietuvos ir užsienio svečių.

 

Jau antrus metus iš eilės mūsų savivaldybėje miesto renginiai organizuojami be alkoholio. Džiugu, kad mūsų krašto gyventojai ir svečiai moka linksmintis ir švęsti blaiviai.

 

Visą savaitę džiuginę šventiniai renginiai suteikė progą pabūti drauge, pabendrauti, pasidžiaugti į Tauragės kraštą sugrįžusiais kraštiečiais, mūsų krašto ir svečių meno kolektyvais, patirti nepakartojamų įspūdžių įvairiuose renginiuose.

 

Pakili nuotaika dalyvius lydėjo visuose renginiuose: įspūdingame projekto „WOW“ (We’re One World) su grupe „The Young Americans“ („Jaunieji amerikiečiai“) finaliniame šou, tiesiogiai LRT kanalu transliuotoje „Duokim garo“ laidoje, M. Mikutavičiaus gyvo garso koncerte, vaikų pramogų oaze virtusiame J. V. Kalvano parke, naujai atidarytose laisvalaikio ir pramogų erdvėse, senovinių automobilių parade, slalomo varžybose, jėgos struktūrų technikos, ginkluotės ir amunicijos pristatyme, iškilmingoje rikiuotėje ir Klaipėdos jūrų pučiamųjų orkestrų šventėje, mugėje, rajono meno kolektyvų ir svečių iš užsienio koncertinėse programose, parodose, spektakliuose, sporto rungtyse ir kitose įvairiausiose veiklose.

 

Nuoširdžiai dėkojame šventės rengėjams ir organizatoriams, visiems, aktyviai dalyvavusiems šventiniuose renginiuose ir dovanojusiems sau bei kitiems teigiamas emocijas ir gerą nuotaiką.

 

Už gerą valią, pastangas padėkos žodžius tariame renginių koordinatoriams:

 Tauragės miesto seniūnui Virginijui Žiliui

Tauragės rajono savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vedėjai Danutei Naujokienei

Tauragės rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus specialistams

„Europe Direct“ informacijos centro Tauragėje vadovei Isvaldai Aleknienei

Tauragės krašto muziejaus direktoriui Romualdui Vaitkui

Tauragės kultūros centro direktoriui Virginijui Bartušiui

Tauragės kultūros centro vyriausiajai renginių bei Liaudies teatro režisierei Algimai Juščiuvienei

Tauragės moksleivių kūrybos centro direktorei Jolantai Kazlauskienei

Tauragės sporto centro vadovui Gediminui Sakalauskui

Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorei Daivai Genienei

Tauragės odontologijos centro direktoriui Laurynui Jaručiui

BMX dviračių grupės atstovui Kristijonui Bartkui

Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyriaus vedėjai Meilutei Parnarauskienei ir Vaikų literatūros skyriaus vedėjai Alinai Bagdonienei.

 

Dėkojame šventinių renginių vedėjams: Loretai Sungailienei ir Stanislovui Kavaliauskui, Rimai Bandzinaitei-Latožienei, Meilutei Parnarauskienei, Justui Kirstukui ir Gabijai Kasiliauskaitei, Godai Virbickaitei ir Dainiui Jokimaičiui, Eugenijui Šalčiui, Salvinijai Žemaitienei, Rasai Bartkuvienei, Zitai Jurevičienei, Irenai Kalvanaitei-Pavilanskienei.

 

Už saugumą ir operatyvų darbą miesto šventės metu nuoširdžiai dėkojame Tauragės apskrities VPK Tauragės rajono policijos darbuotojams, Lietuvos Didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotajam pėstininkų batalionui, Tauragės apskrities priešgaisrinei gelbėjimo valdybai, KASP Žemaičių apygardos 3-ajai rinktinei

Už visokeriopą pagalbą organizuojant šventę – Kultūros centro, savivaldybės ir seniūnijos darbuotojams, šventės dailininkėms, įmonių, mokyklų, darželių, neformalaus ugdymo įstaigų, nevyriausybinių organizacijų vadovams ir nariams, meno kolektyvų vadovams ir nariams, savanoriams, sporto varžybų organizatoriams, Taurų nuotykių ir pramogų parkui, Tauragės Švč. Trejybės parapijai, Tauragės evangelikų liuteronų parapijai, šventinių renginių dalyviams.

 

Už miesto sutvarkymą, papuošimą šventei, švaros palaikymą jos metu ir po šventės nuoširdžiai dėkojame Tauragės miesto seniūnijos viešųjų darbų darbininkams. Už šventės dalyvių pavėžėjimą šventės metu dėkojame UAB Tauragės autobusų parkui.

Už pagalbą organizuojant sklandžią svečių viešnagę dėkojame delegacijų palydovams ir vertėjams, su svečiais bendravusiems tauragiškiams. 

 

Padėka šventės rėmėjams: AB „Lietuvos draudimas“, UAB ,,Vėjo gūsis“, UAB ,,Vėjo vatas“, UAB „Tele2“, UAB ,,LIDL LIETUVA“, UAB ,,Klasmann-Deilmann SRC Šilutė“, UAB ,,Švytis“, UAB „Altausta“, UAB „Solregis“, UAB „Bremena“, UAB ,,Lenktas medis“, UAB ,,Simeks“, UAB ,,RRST“, UAB ,,Eurobiuras“,  ,,KLI LT, UAB, AB „Swedbank“,  I. Alijošienės prekybinei komercinei firmai ,,Agava“, UAB ,,EGERSUND NET“, UAB „Kvėdarsta“, UAB „Uliksas“, AB „Modest“, UAB „Diržė“, S. Janušo individualiai įmonei, UAB „Drenita“, AB „Civinity“, Tauragės odontologijos centrui, Odontologijos fakultetui, UAB „Molupis ir Ko“, UAB „Apastata“, UAB „Onija“, UAB „Rimsauga“, UAB „Tausauga“, UAB „Apastata“, UAB ,,Valkenda“, UAB ,,LT Advert“, UAB ,,Viki Travel“.

 

Informaciniams rėmėjams: laikraščiui „Tauragės žinios“, Tauragės radijui, Tauragės apskrities viešinimo projektui „Visit Tauragė“, UAB „Televizijos komunikacijos“, LRT televizijai.

 

Tariame padėkos žodžius šalies bei užsienio svečiams, savo apsilankymu pagerbusiems mūsų kraštą ir visiems tauragiškiams už draugiškumą, kultūringumą, gerą nuotaiką. Bendromis pastangomis sukūrėme įsimintiną šventę mūsų bendruomenei ir svečiams. Ačiū visiems už tai, kad šventinės dienos Tauragėje buvo pilnos gražių akimirkų, nuoširdžių šypsenų ir gerų emocijų.

Ačiū, kad mylite Tauragę!

 

 

Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis

Naujausios naujienos
Joninės ant Rambyno kalno pagal Vydūną
Tauragėje svečiuojasi ir stovyklauja vaikai iš Ukrainos
Gyventojų patogumui rajone bus pastatyta 18 metalinių tekstilės atliekų konteinerių
Gyvačių įgėlimai: netinkamai suteikta pirmoji pagalba gali padaryti daugiau žalos nei naudos

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3