+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Tauragė paskirta į Baltijos miestų sąjungos valdybą

Tauragė paskirta į Baltijos miestų sąjungos valdybą

Daugiau nei 100 miestų vienijančios Baltijos miestų sąjungos valdyboje nuo šiol bus girdimas ir Tauragės balsas. Spalio 23-28 dienomis Vaxjo mieste ( Švedijoje) vykstančioje Baltijos miestų sąjungos generalinėje konferencijoje Tauragė išrinkta į šios organizacijos valdybą. Generalinėje konferencijoje „Lyderystė į ateitį – miestai lyderiai už pasaulinį tvarų vystymąsi“ dalyvauja bei Baltijos Jūros regiono miestų atstovams Tauragės miestą pristato Tauragės rajono savivaldybės  administracijos direktorius Modestas Petraitis ir mero patarėjas Dovydas Kaminskas. Pagrindinė konferencijos tema – Baltijos miestų sąjungos miestai – pagrindiniai subjektai, sprendžiant globalias problemas.

 

„Džiugu, kad Tauragė kartu su kitais Baltijos miestų sąjungos miestais aktyviai prisideda prie globalių problemų sprendimo ir yra matoma tarptautiniame lygmenyje. Tauragė du metus bus Baltijos miestų sąjungos valdybos nare ir bus atsakinga už  įgyvendinamus išmaniuosius sprendimus transporto, ekologijos, turizmo ir kitose srityse“,- teigė mūsų miestą  konferencijoje atstovaujantys rajono vadovai.

 

 

Kas dvejus metus vykstanti generalinė konferencija yra aukščiausia šios organizacijos valdžios struktūra, kuri turi teisę priimti visus sprendimus dėl bet kokios organizacijos veiklos. Baltijos miestų sąjunga vienija per 100 miestų iš Švedijos, Suomijos, Vokietijos, Lenkijos, Norvegijos, Danijos, Rusijos, Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Kiti Lietuvos miestai – Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Palanga ir Gargždai – taip pat yra šios organizacijos nariai.

 

 

Tauragės Radijo inform.

Naujausios naujienos
„Baltosios pirštinės“: rinkimų sezonas prasideda – būkite budrūs
Lapkričio 9-11 d. laikinai nepasiekiamos Mano VMI paslaugos
Nacionalinio konkurso „Lietuvos spaudos fotografija“ paroda Tauragėje
Rastas be žinios dingusio Alvido Rakausko kūnas

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3