+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Tauragė kviečiama prisijungti prie Šv. Mortos grupės iniciatyvų

Tauragė kviečiama prisijungti prie Šv. Mortos grupės iniciatyvų

Rugsėjo 6 d. LR Seimo narės Aušrinės Norkienės iniciatyva Tauragės rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos policijos kapelionu dirbantis kunigas Algirdas Toliatas. Susitikimo su rajono savivaldybės meru Sigitu Mičiuliu, mero pavaduotoja Virginija Eičiene, vaiko gerovės komisijos nariais aptartos galimybės ir Tauragei prisijungti prie Lietuvoje suburtos Šventos Mortos grupės iniciatyvų.

 

Kaip teigė svečias, šios nelengvos iniciatyvos paskirtis – kovai su prekyba žmonėmis suvienyti Bažnyčią, policiją, kitus šioje srityje dirbančius profesionalus. Per savanorystę, asmeninę patirtį, konkrečius darbus prie šios iniciatyvos galime prisidėti ir kiekvienas iš mūsų. Ši iniciatyva, atsiradusi Anglijoje, užkabina ne tik prekybos žmonėmis ar prostitucijos problemas, bet ir žmogaus išnaudojimą, žmogaus orumą plačiąja prasme.

 

„Prekyba žmonėmis ir moderni vergystė – sudėtinga, pakankamai nauja problematika, tad pirmiausia, kad pasikeistų situacija, reikalingas noras, mūsų visų atsakomybė, pagarba, pasitikėjimas, socialinis požiūris. Užuot ieškoję kaltų – tas to nepadarė, anas ano – imkime veikti patys“,- teigė kunigas Algirdas Toliatas.

Kiekvienas iš mūsų turime ir supratimo, ir jautrumo, ir gerumo – tereikia pažadinti. Tereikia pradėti nuo savęs, taip per savanorystę, asmeninę atsakomybę pamažu suvienijant Bažnyčios, teisėsaugos, „Caritas“  ir kitų institucijų atstovus.

 

Šv. Mortos grupė galėtų tapti puikia iniciatyva ir Tauragėje , kuri padėtų policijai, Bažnyčiai, socialiniams darbuotojams  tapti vieningesniems, geriau pažinti vieniems kitus, išmokti pasitikėti vieniems kitais, puoselėti ne formalų, o gyvą ryšį. Tai galimybė veikti, į veiklą įtraukti savanorius, suvienyti atskirai veikiančias institucijas, iniciatyvas.

 

 

Naujausios naujienos
Joninės ant Rambyno kalno pagal Vydūną
Tauragėje svečiuojasi ir stovyklauja vaikai iš Ukrainos
Gyventojų patogumui rajone bus pastatyta 18 metalinių tekstilės atliekų konteinerių
Gyvačių įgėlimai: netinkamai suteikta pirmoji pagalba gali padaryti daugiau žalos nei naudos

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3