+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Tarailių gyventojams – atnaujinta krepšinio aikštelė

Tarailių gyventojams – atnaujinta krepšinio aikštelė

Spalio 5 d. atidaroma nauja krepšinio aikštelė Tarailiuose, kurią įrengė Tauragės rajono savivaldybė kartu su Lietuvos krepšinio federacija ir Lidl.

 

“Viešosiose erdvėse esančių aikštelių atnaujinimui daugelį metų nebuvo skiriama dėmesio ir lėšų, todėl labai džiaugiamės, kad krepšinio mėgėjai jau netrukus Tarailiuose turės gerai įrengtą aikštelę. Per pastaruosius 2 metus iš pagrindų atnaujinome 3 mokyklų sporto sales, pirmą kartą įrengti nauji sportiniai parketai per 20 metų, atnaujinome 7 lauko krepšinio aikšteles kaimuose. Mūsų tikslas, kad jaunimas leistų savo laisvalaikį aktyviai ir prasmingai, todėl tęsime aikštelių atnaujinimą. Norime, kad ne tik jaunimas, tačiau ir viso rajono gyventojai galėtų netoli namų esančiose aikštelėse kokybiškai sportuoti. Išties džiugu, kad prie šios iniciatyvos prisidėjo ir Lietuvos krepšinio federacija ir prekybos tinklas „Lidl“, – sakė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

 

Bendrovė „Lidl Lietuva“ džiaugėsi ambicingu miesto sumanymu. „Mūsų parduotuvė Tauragėje veikia jau daugiau kaip metus. Labai branginame mūsų pirkėjų pasitikėjimą. Siekiame ne tik siūlyti geriausią kokybės ir kainos santykį atitinkančias prekes, bet ir dalyvauti bendruomenės gyvenime kaip atsakingas bei draugiškas kaimynas. Tad sužinoję, kad miestui reikalinga moderni sporto aikštelė, nedvejodami nusprendėme prisidėti“, – sakė Agnė Gaižauskienė, bendrovės „Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovė.

 

„Lidl“ prekybos tinklas, būdamas Lietuvos moksleivių lygos rėmėjas, ypač vertina bendradarbiavimo projektus, skatinančius jaunimo užimtumą, aktyvų šeimų laisvalaikį ir sveiką gyvenimo būdą. A. Gaižauskienė linkėjo, kad kiekvienos rungtynės šioje aikštelėje dovanotų gerų įspūdžių tiek žaidėjams, tiek jų palaikymo komandoms, o pergalės įkvėptų siekti daugiau visose gyvenimo srityse. Prie šios trišalės iniciatyvos prisidėjo ir Lietuvos krepšinio federacija, kurios vadovai džiaugėsi dar viena galimybe jaunimui turiningai praleisti laisvalaikį.

 

„Labai smagu, kad bendromis jėgomis sukūrėme dar vieną priemonę jaunimui judėti su kamuoliu ir ne tik. Tinkamas laisvalaikio praleidimo būdas ypač svarbus šių dienų jaunimui. Ši erdvė suteiks jiems tinkamai išnaudoti savo laiką, tapti sveikesniais ir susirasti naujų draugų. Džiugu, kad Tauragės rajono vadovai ir bendrovė „Lidl Lietuva“ parodė tokią puikią iniciatyvą bei viliamės, kad ateityje atsiras daugiau socialiai atsakingų įmonių, kurios norės prisidėti prie šios akcijos“, – sakė LKF prezidentas Arvydas Sabonis.

 

 

Tauragės Radijo inform.

Naujausios naujienos
Fotomenininkas Romualdas Požerskis: linkiu į pasaulį žiūrėti atviromis akimis
Vilius Šapoka: Tauragė šiuo metu yra teisingame kelyje
Nemokamas kino seansas Tauragėje: brandžių žmonių meilė Kubos ritmų fone
Tėvo pažadas: už titulą – automobilis

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3