+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Sulaikytas 15 kg galimai narkotinių medžiagų gabenęs vyras (video)

Sulaikytas 15 kg galimai narkotinių medžiagų gabenęs vyras (video)

Balandžio 16 d. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimų skyriaus pareigūnai kartu su Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnais sulaikė asmenį, neteisėtai disponavusį narkotinėmis medžiagomis. Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas š.m. vasario 26 d., kuomet Šilalės rajone buvo sulaikyti du asmenys, gabenę 329,17 gramų narkotinių medžiagų – kanapių (antžeminių dalių). Tyrimo metu gauta duomenų, kad šie asmenys narkotines medžiagas galėjo įsigyti iš vyro J. T., gim 1991 metais ir gyvenančio Kauno rajone.

 

2018 m. balandžio 16 d. įtariant, kad per Lietuvos sieną gabenama narkotikų kontrabanda, Lazdijų r., Lazdijų k. patikrinimui sustabdytas automobilis „VW Passat“, kurį vairavo vyras J. T., gim. 1991 metais. Atlikus automobilio apžiūrą, automobilio degalų bake rasta ir paimta apie 15 kilogramų galimai narkotinės medžiagos – kanapių. Lietuvos policijos Kriminalistinių tyrimų centre bus nustatyta, kokia tai tiksliai medžiaga. Atlikus kratą asmens namuose daugiau narkotinių medžiagų nebuvo rasta. Asmuo suimtas trims mėnesiams.

 

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Už šią nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų. Taip pat tyrimas pradėtas ir dėl neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu. Už pastarąją veiką gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų. Be to, sulaikytajam gresia laisvės atėmimas nuo trejų iki dešimties metų už narkotinių ar  psichotropinių medžiagų gabenimą per Lietuvos Respublikos valstybės sieną nepateikiant muitinės kontrolei ar kitaip jos išvengiant arba neturint leidimo.

 

Siekdami kovoti su šia nusikalstama veika, pareigūnai kreipiasi į gyventojus, prašydami informuoti policiją apie jiems žinomus neteisėtus disponavimo narkotinėmis medžiagomis atvejus ir kartu siekti sumažinti šią visuomenės problemą. Apie Jums žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas galite pranešti budėtojų telefonu (8 446) 20 270 arba bendruoju 112.

 

 

 

Tauragės AVPK inform.

Naujausios naujienos
Kiekvienas asmuo turi galimybę pasitikrinti narystę politinėje partijoje
LDK Kęstučio bataliono vadu tapo pulkininkas leitenantas Vytis Andreika (nuotr.)
Ansamblis „Lietuva“ ir „Žalvarinis“ pristato unikalų projektą (video, nuotr.)
Interneto teikėjai privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3