+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Startuoja Kalėdinio Gerumo bėgimo nemokama registracija (nuotr.)

Startuoja Kalėdinio Gerumo bėgimo nemokama registracija (nuotr.)

Tauragėje trečius metus vyks tradicinis „Kalėdinis Gerumo bėgimas 2017“, į kurį jungtis kviečiami tauragiškiai ir miesto svečiai – su šeima ir draugais, mokyklos,  bendruomenės, įmonės ir bėgimu pasitikti artėjančias gražiausias metų šventes, o ištroškę azarto ir pasivaržyti.

 

Gruodžio 16 dieną, nuo 12 val. vyks Kalėdų Senelių 2,5 km. ir Nykštukų 400 m. bėgimas. Visi, kirtę finišo liniją, bus apdovanoti Gerumo medaliais. Jau dabar bėgikų komandos kviečiamos registruotis, o vietoj įprasto starto mokesčio visi dalyviai kviečiami paremti Tauragės rajone veikiančius vaikų dienos centrus.

 

„Tauragės Kalėdinis Gerumo bėgimas jau tapo gražiu šventinio laikotarpio įvykiu. Kasmet, sulaukiame vis gausesnio dalyvių skaičiaus ne tik mūsų rajono, bet ir bėgimo entuziastų iš kitų miestų. Šiais metais kviečiame dalyvius bent simboliškai savo gerumu prisidėti prie rajone veikiančių aštuonių vaikų dienos centrų – atnešti dovanėlę –  stalo žaidimą, knygą ar kitą dovanėlę, kuri praskaidrintų šių centrų lankytojų kasdienybę“,- Tauragės bėgimo mėgėjų klubo pirmininkas Žygimantas Zaleckas.

 

Projekto įgyvendinimu rūpinasi Tauragės bėgimo mėgėjų klubas ir Tauragės sporto centras, su būriu partneriu ir rėmėjų. Tradiciškai, organizatoriai prašo visų bėgikų pasipuošti kalėdine atributika – Kalėdų Senelių, nykštukų ar kitais linksmais ir išradingais šventiniais kostiumais. Nors šis bėgimas nebus sportinės ir itin rimtos varžybos, o labiau šventinė atrakcija, tačiau jau kelintus metus iš eilės yra traukiamas į Lietuvos bėgimo mėgėjų asociacijos renginių kalendorių. Startas ir finišas vyks Tauragės pilies aikštėje. Po bėgimo bu renkama įspūdingiausia kaukė, jauniausias ir vyriausias dalyviai, vyks koncertas, kuriame pasirodys jaunieji Tauragės talentai.

 

Nemokama registracija čia.

 

 

Tauragės Radijo inform.

Tado Zakarausko ir Vaido Bičkaus nuotr.

 

Naujausios naujienos
Kiekvienas asmuo turi galimybę pasitikrinti narystę politinėje partijoje
LDK Kęstučio bataliono vadu tapo pulkininkas leitenantas Vytis Andreika (nuotr.)
Ansamblis „Lietuva“ ir „Žalvarinis“ pristato unikalų projektą (video, nuotr.)
Interneto teikėjai privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3