+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Spalvų bėgimas „The Color Run” skelbia vasarą Tauragėje

Spalvų bėgimas „The Color Run” skelbia vasarą Tauragėje

Pasaulyje populiarus ir Lietuvoje jau penktus metus skaičiuojantis „The Color Run“ spalvų bėgimas vasaros startą skelbia Tauragėje. Spalvų ir sveiko gyvenimo būdo šventė prasideda birželio 1 d. Tauragėje, nuo 16 val. J. Viktoro Kalvano parke. „The Color Run“, tapo pasauliniu reiškiniu, apimančiu JAV, Europą, Aziją, Pietų Ameriką ir Australiją. Apie Tauragės miesto iniciatyvą, pristatyti šį spalvingą bėgimą studijoje paprašėme Europe Direct informacijos centro Tauragėje vadovės Isvaldos Aleknienės.

 

 

 

 

 

Tauragiškiai bei miesto svečiai galės vasarą pasitikti būdami spalvoti nuo galvos iki kojų. Šis bėgimo renginys gerokai išsiskiria iš kitų. Spalvų šventė, kurioje skatinama tiesiog gerai praleisti laiką. Būtent todėl „The Color Run“ bėgikai neturi jokių laiko limitų, o svarbiausia, kad visi startavę, finišą pasiektų kuo labiau spalvoti ir, žinoma, būtų kaip įmanoma laimingesni. Norintieji tapti spalvotojo bėgimo dalyviais bilietus jau gali įsigyti The Color Run interneto puslapyje, kur vieno bilieto kaina yra 19,99€. Jį įsigijęs renginio dalyvis ne tik galės startuoti „The Color Run Tauragė“ distancijoje, bet taip pat gaus gausų dalyvio rinkinį, įskaitant ir oficialius marškinėlius, blizgų atminimo medalį, galvos raištį bei kitų bėgimo aksesuarų. Tauragėje planuojama sulaukti virš pusės tūkstančio spalvingų bėgikų. Tiesa, vaikams iki 10 metų amžiaus, kai kartu registruojasi suaugęs lydintis asmuo, dalyvavimas bėgime nieko nekainuoja. Nors dalyvio komplektas kartu su nemokama vaikiška registracija nesuteikiamas, tačiau nuotaika ir gera emocija garantuota.

 

Pirmasis „The Color Run” renginys įvyko 2012 m. sausio mėn. JAV. Jis buvo skirtas sveikai ir laimingai gyvensenai skatinti, siekiant suburti bendruomenės narius, ir paraginti juos dalyvauti bėgime. „The Color Run“ nuo pat pirmojo debiuto sulaukė neįtikėtinos sėkmės. Šio bėgimo idėja tapo tokia populiari, kad spalvingasis maratonas jau vyko daugiau nei 300 miestų.

The Color Run bėgimas

Susirinkę dalyviai linksminasi festivalyje, dalyvauja žaidimuose, masinėse treniruotėse ir turi įveikti bėgimo trasą, kuri suskirstyta į atskiras „spalvų zonas“. Kai bėgikai patenka į vieną iš minėtų „spalvų zonų“, jie tikrąja to žodžio prasme yra išmaudomi ryškiaspalviuose dažuose nuo galvos iki kojų. Čia nėra jokių varžybų, nereikia jaudintis, kad atbėgsi paskutinis. Pagrindinis dalyvių tikslas yra startuoti visiems drauge ir pasiekti finišo liniją. Kadangi bėgimo laikas neskaičiuojamas, vadinamieji „spalvų bėgikai“ gali bėgti, eiti, šokinėti ar net ropoti. Dalyviams nėra būtinas specialus fizinis pasiruošimas, todėl bėgime gali dalyvauti visi norintys: ir vaikai, ir tėveliai, ir seneliai. „The Color Run“ skelbia, kad svarbiausia yra ateiti gerai nusiteikus ir smagiai praleisti laiką su visa šeima.

 

Daugiau informacijos apie „The Color Run“ bėgimą Tauragėje sužinoti bei registruotis galima interneto svetainėje www.thecolorrun.lt arba apsilankius Facebook paskyroje.

 

 

„The Color Run“

Simonas Gedutis

info@thecolorrun.lt

+370 685 55515

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3