+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Skaudvilės miesto šventės linksmybės tęsėsi dvi dienas

Skaudvilės miesto šventės linksmybės tęsėsi dvi dienas

Praėjusį savaitgalį skaudviliškiai ir atvykę svečiai linksminosi jau aštuntą kartą surengtoje Skaudvilės miesto šventėje. Lietuvos atkūrimo šimtmečiui skirtoje šventėje renginių, muzikos, šokių, edukacinių renginių, sporto  varžybų, įvairiausių pramogų pakako tiek mažiesiems, tiek suaugusiems.

 

Šventė prasidėjo žvejybos varžybomis prie Skaudvilės užtvankos esančiame tvenkinyje, prie kurio atidaryta naujai įrengta poilsiavietė, kurios atidaryme dalyvavo ir Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis. Naujoje poilsiavietėje ir kitose sportui skirtose vietose vyko intensyvios paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio, smiginio, stalo teniso varžybos, kuriose dalyvavo net 20 komandų.

 

Muzikos ir poezijos mylėtojai rinkosi į Skaudvilės evangelikų liuteronų bažnyčią, kur klausėsi Jurbarko senovinės muzikos instrumentinio ansamblio ,,Tocco Musicale“ koncerto ,,Dovanokime šviesą“ ir į seniūnijos salę, kurioje vyko poezijos ir muzikos šventė ,,Žodžio artumas“.

Jaunieji  skaudviliškiai ir atvykę svečiai aktyviai dalyvavo ,,Protų mūšio“ žaidime, senoviniuose judriuosiuose vaikų ir jaunimo žaidimuose, kūrė Šimtmečiui skirtą knygą apie Skaudvilę ,,Gatvė, kurioje gimiau, gyvenu, gyvenau“.

 

Pirmąją šventės dieną vainikavo grupių ,,Ego“, ,,69 danguje“ ir dainininko Valdo Lacko koncertas.

Antrąją šventės dieną renginiai vyko visame mieste: aikštėje – tautodailininkų ir amatininkų mugė, tautodailininko Albino Šileikos prieverpsčių  drožinėjimo edukacija, kurioje kiekvienas norintis galėjo išbandyti savo sugebėjimus, Norkaičių tradicinių amatų ir etnokultūros centro meistrų edukaciniai užsiėmimai, seniūnijoje – tautodailininko Albino Šileikos prieverpsčių paroda, kuri buvo pristatyta ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, Skaudvilės kraštiečių sambūris, šalia bažnyčios surengtas miesto ugdymo įstaigų pleneras ,Menų zomatas“. 

 

Gausus būrys skaudviliškių ir svečių, atvykusių iš kitų miestų, rajonų, dalyvavo Skaudvilės Šv. Kryžiaus bažnyčioje Jo Ekscelencijos Telšių vyskupo Kęstučio Kėvalo  aukojamose  Šv. Mišiose už Skaudvilės kraštą ir jo žmones, šventiniame koncerte, teatralizuotame Skaudvilės turguje, lankė  bendruomenių įrengtus kiemelius.

Į šventinį koncertą susirinkusiuosius sveikino Telšių vyskupas Kęstutis Kėvalas, LR Seimo narė Aušrinė Norkienė, Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, bendruomenės ,,Skaudvilės kraštas“ pirmininkas Vidas Bičkus bei kiti svečiai, kurie linkėjo visada puoselėti savo krašto kultūrą, istoriją, tradicijas, kasmet įgyvendinti kuo daugiau iniciatyvų.

 

Į paskutinį Skaudvilės miesto šventės renginį – Ryčio Cicino koncertą – taip pat susirinko  gausybė žmonių. Šio koncerto metu dainininkas ištraukė dvi dienas vykusios loterijos prizą – turistinį dviratį, kurį laimėjo skaudviliškis. Dalyvavusiems loterijoje taip pat buvo įteiktos Lietuvos valstybinės vėliavos, puodeliai su Lietuvos šimtmečio logotipu, galvajuostės su tautine simbolika ir kiti prizai.

Pasak šventės dalyvių, ši šventė, sulaukusi tiek skaudviliškių, tiek miesto svečių dėmesio, išsiskyrė renginių, puoselėjančių lietuviškas tradicijas, gausumu, meno kolektyvų įvairove, ir garbių svečių vizitais.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

 

Naujausios naujienos
Žilvinas Šilėnas apie savivaldybių indeksą: visi mato, visiems tai yra svarbu
Bushido 75 Fighting Championship Tauragė
„Auksinis feniksas“ parskrido į Pagėgių kraštą
Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas pradeda eiti Egidijus Mockaitis

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3