+370 446 64 060

BENDRAUKIME

„Šilalės žinios“ stabdo veiklą, bet nesako sudiev

„Šilalės žinios“ stabdo veiklą, bet nesako sudiev

Įsibėgėjus dvyliktiems veiklos metams ir išleidus tūkstantį aštuoniasdešimt numerių, šiandien „Šilalės žinios“ išleido paskutinį laikraščio numerį.

 

-Redakcijos kolektyvas jaučiasi skolingas visiems, kurie geranoriškai bendradarbiavo, patarė ar net objektyviai barė, kurie mums rašė, pranešė apie negeroves ar, kaip viena neseniai paskambinusioji, sakė norintys pasiguosti… Mes esame dėkingi tiems, kas spausdintą laikraštį pristatė, prenumeravo – tai spaudos platintojams, laiškanešiams. Redakcijos darbuotojai, rašydami straipsnius, niekuomet neturėjo „juodų užmačių“ ką nors įžeisti, iškoneveikti, tai nebuvo šio laikraščio misija. Ačiū mūsų skaitytojams, nes paskelbus apie tai, kad stabdoma veikla, redakcijoje netilo skambučiai – daugelis jūsų stebėjotės, apgailestavote, kad nebebus „Šilalės žinių“. Nuoširdžiai dėkojame visiems bičiuliams!,- atsisveikinimo žinutėje rašoma laikraščio interneto svetainėje.

 

-Rajoninio laikraščio leidyba niekada nebuvo ir nebus pelningai dirbanti, tad laikraščio veikla stabdoma dėl finansinių priežasčių. Pačios bendrovės neuždarome, o tik sustabdome jos veiklą.  Ateityje laikraščio leidyba neužsiimsime, nebent atsirastų nauji laikraščio veiklos vykdytojai,-  „Tauragės radijui“ sakė vienintelis savininkas Antanas Damulis

 

Redakcijos kolektyvas nori priminti,  kad visi, kurie yra užsiprenumeravę „Šilalės žinias“ iki metų pabaigos pas redakcijos spaudos platintoją Pranę Letukienę, dėl pinigų grąžinimo gali kreiptis adresu: J. Basanavičiaus g. 10, Šilalė (III a., virš parduotuvės „Gausa“) arba telefonu 8 687 47 673. 

 

 

 

 

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3