+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Šią vasarą rajono savivaldybė finansavo 36 vaikų vasaros poilsio stovyklas

Šią vasarą rajono savivaldybė finansavo 36 vaikų vasaros poilsio stovyklas

Stovyklauti vasarą – šauniausias būdas turiningai praleisti atostogas, susirasti naujų draugų ir pasisemti įspūdžių visiems metams. 2017 m. vaikų vasaros poilsio programoms vykdyti iš savivaldybės biudžeto skirta 60 tūkst. eurų (2016 m.– skirta 34 tūkst. eurų).

 

Savivaldybė finansavo 36 vaikų vasaros poilsio stovyklas, iš kurių 33 veiklos jau baigėsi ir kuriose stovyklavo apie 1950 vaikų.  Programų teikėjai džiaugiasi savivaldybės skiriamu dėmesiu vaikų vasaros poilsiui ir dvigubai padidintu finansavimu, o stovyklų vadovai teigia, kad šiemet buvo galima vykdyti įdomesnes veiklas, panaudoti įvairesnes priemones.

 

Šiais metais stovyklose organizuoti veiklas padėjo savanoriai, įvairių institucijų darbuotojai, o stovyklų vadovai aktyviai dalijosi informacija socialiniuose tinkluose, žiniasklaidoje. Daugiausia vaikų sulaukė Batakių evangelikų liuteronų parapijos krikščioniška vaikų ir jaunimo stovykla ,,Batakiai 2017”, kurioje dalyvavo 230 vaikų ir Moksleivių kūrybos centro organizuojama stovykla ,,Veringa – geros nuotaikos stovykla”, kuri veikė 37 dienas ir joje dalyvavo 180 vaikų.

 

Žalgirių gimnazijos kūno kultūros mokytojai, vykdydami tęstinę vasaros užimtumo programą „Mokymas plaukti“, tradiciškai stovyklą organizavo prie vaizdingo ir legendomis apipinto bei mokinių ypač pamėgto Platelių ežero.

 

 

Tauragės rajono savivaldybės inform.

 

 

 

 

 

 

 

 

Lopšeliai-darželiai „Kodėlčius“  ir ,,Ąžuoliukas“ vykdė vasaros poilsio programas patiems mažiausiems tauragiškiams. Darželinukai  turėjo galimybę apsilankyti Tauragės B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje, Krašto muziejuje, vyko į Norkaičių tradicinių amatų centrą, Pagramančio regioninį  bei Taurų parkus, apkeliavo žaliąsias miesto erdves, istorinius paminklus. Vyko sportinės varžybos, kūrybinės dirbtuvės, įvairių tyrinėjimų ir eksperimentų dienos, ekskursijos.

 

Į vaikams aktualius temas – savo krašto pažinimą ir etnokultūrinį lavinimą buvo orientuota Skaudvilės kultūros namuose vykusi stovykla „Skaudvilės sodas: kurk, ieškok, svajok“. Dvidešimt 6-8 metų vaikų 12 dienų saugiai, aktyviai ir turiningai leido laisvalaikį Jovarų pagrindinės mokyklos vykdytoje vasaros stovykloje ,,GM2Kas?“. Stovyklos dalyviams buvo  surengtos edukacinės veiklos, edukacinės išvykos, organizuoti „Saugios vasaros“ susitikimai su policijos pareigūnais, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovais, visuomenės sveikatos biuro specialistėmis.

 

Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio, ,,skelbiant Vaikų vasaros poilsio programų rėmimo konkursą, prioritetai buvo nurodyti atsižvelgiant į strateginius švietimo tikslus bei savivaldybei aktualias problemas: vaikų kūrybiškumo, iniciatyvos skatinimas, pilietiškumo ir patriotiškumo ugdymas, prevencinės veiklos, tęstinių programų vykdymas, kaip ir kiekvienais metais, dėmesys skiriamas vaikų iš socialinės rizikos šeimų užimtumui bei vaikų mokymui plaukti, todėl visos vaikų vasaros poilsio stovyklos buvo įdomios ir turiningos, skirtingos ir įvairios pasirinktomis edukacinėmis veiklomis ir vietomis.

Naujausios naujienos
Dėl naujų neformaliojo vaikų švietimo programų ( NVŠ) vertinimo
Bus įvertintas Dainų šventės organizavimas
Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Paslaptingas Bangladešas“
Iššūkis – „Surink Lietuvą“

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3