+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Sekmadienį Pilies aikštėje – Lietuvos maratono čempionas

Sekmadienį Pilies aikštėje – Lietuvos maratono čempionas

Bėgikas Ruslanas Seitkalijevas gimė 1987 Sankt Peterburge, mama lietuvė, tėtis kazachų karininkas. Vaikystės svajonės tapti kunigu, Ruslanas siekė apie šešerius metus Telšių kunigų seminarijoje. Tačiau planai pasikeitė, kai būdamas 23-ejų Ruslanas laimėjo savo pirmąją didžiąją sporto pergalę – 100 kilometrų Nidos ultramaratone jis buvo nepralenkiamas ir užnugaryje paliko net užkietėjusius bėgikus.

 

Po šios pergalės intensyvių bėgimo treniruočių ir sportinių pergalių troškimas Ruslanui tapo stipresnis už vaikystės svajones. Kadangi suderinti griežtos būsimo kunigo darbotvarkės su sportu nesisekė, po ilgų svarstymų Ruslanas apsisprendė – užvėrė seminarijos duris ir supratęs jog tikrasis jo pašaukimas yra sportas – išvyko atstovauti Lietuvai pasaulinėse varžybose Gibraltare. Šiuo metu Ruslano asmeninis rekordas yra vienas iš trijų geriausių šalies istorijoje.

 

Pasibaigus bėgimo sezonams, formos palaikymui ir pailsėjimui nuo maratonų, Ruslanas užsiiminėja uždarų patalpų triatlonu ir individualių treniruočių programų pradedantiesiems ir pažengusiems sudarymu.

Pasiruošimas bėgimo varžyboms Ruslanui trunka apie 2 mėnesius. Tuo laikotarpiu per savaitę nubėgtų kilometrų skaičius siekia nuo 120 iki 170. Per mėnesį bėgikas nubėga apie 600 km., tai yra kaip nuo Klaipėdos iki Vilniaus ir atgal.

 

Prisidėdamas prie Tauragės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro inicijuojamos aktyvumo savaitės „Būk aktyvus bet kokiu oru“ bėgikas Ruslanas Seitkalijevas atvyksta į Tauragę ir kviečia visus į susitikimą.

Rugsėjo 18 d. 12.00 Pilies aikštėje susitiksime su daugkartiniu bėgimo čempionu, ultramaratonininku Ruslanu Seitkalijevu. Maratonininkas pasidalins savo motyvacijos ir sėkmės istorija, pasakos apie bėgimo sportą, jo ypatybes bei ruošimąsi lapkričio 27 d. atstovauti Lietuvą 100 km. maratone Pasaulio ir Europos čempionate Ispanijoje. Išreikšdami palaikymą bėgikui Ruslanui, kviesime visus prisijungti ir prabėgti simbolinį 1 km. atstumą už Ruslano 100 km. trasą Pasaulio ir Europos čempionate. Bėgimo dalyviai dalyvaus loterijoje, kurioje lauks puikūs prizai: pietūs su čempionu Ruslanu Seitkalijevu, individualaus treniruočių plano sudarymas ir apsilankymas Tauragės vandenlenčių parke.

 

 

Ieva Paulauskienė

Visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė

Facebook nuotr.

Naujausios naujienos
Kokias įmokas mokėsime „Sodrai“ 2019 metais?
Tauragės policijos pareigūnai prašo atpažinti vagyste įtariamą asmenį
Teismai kviečia į nemokamas teisines konsultacijas
Skirsnemunės mėgėjų teatras 5-erių metų sukakties proga pina „Lauro vainiką“

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3