+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Savivaldybė dega žalią šviesą baseino statybos darbams

Savivaldybė dega žalią šviesą baseino statybos darbams

Tauragės rajono savivaldybėje duotas startas ilgai lauktai baseino statybai. Paskutinis pasirengimo etapas įveiktas – pasirašyta sutartis su Savivaldybės skelbto viešųjų pirkimų konkurso statybos darbams atlikti laimėjusia bendrove ,,Brosta“. Lapkričio 3 dieną baseino statybos darbų rangos sutartį pasirašė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis ir UAB „Brosta“ generalinis direktorius Valdas Karabinas.

 

Modernus, šeimoms su mažais vaikais skirtas pramoginis baseinas duris turėtų atverti 2019 metais. Naujasis Tauragės miesto 25 metrų ilgio baseinas su čiuožykla, sūkurinėmis voniomis, trimis pirtimis, vandens rūko užuolaida 3D filmų, vaizdų demonstracijai iškils Vytauto gatvėje greta Laisvalaikio ir užimtumo bei Jaunimo centrų, priešais Vytauto stadioną.

 

,,Baseinas – smagi ir naudinga veikla visai šeimai, skatinanti prasmingą, aktyvų laiko praleidimo būdą. Baseinas – taip pat sportininkų bei dirbančių žmonių fizinio aktyvumo, geros fizinės formos palaikymo, sveikatinimo priemonė“,– teigė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

 

„Labai džiaugiuosi, kad po ilgo ir sudėtingo pasiruošimo statyboms etapo, ši diena – realių statybos darbų pradžia. Baseinas taps dar vienu traukos objektu bei viena labiausiai lankomų vietų Tauragėje. Tikimės, kad baseino naudą sveikatai pajaus ir įvertins ne tik mūsų krašto gyventojai, tiek mažieji, tiek suaugę, bet ir kitų rajonų žmonės, miesto svečiai. Puikiai žinome sudėtingas statybų konkursų bei rangovų darbų istorijas, todėl 2019 metais turėti Tauragėje naują baseiną yra labai optimistiška ateitis ir lengviau atsikvėpsime tik tada, kai rangovai atliks visus darbus“, – teigė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis.

 

Bendra projekto statybos rangos darbų sutarties vertė – 2,1 mln. eurų, lėšos skirtos iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto. Baseinas bus suskirstytas į keturias funkcines erdves: plaukimo, vaikų pramogų, SPA procedūrų ir pramoginę.

 

 

Naujausios naujienos
LDK Kęstučio bataliono vadu tapo pulkininkas leitenantas Vytis Andreika (nuotr.)
Ansamblis „Lietuva“ ir „Žalvarinis“ pristato unikalų projektą (video, nuotr.)
Interneto teikėjai privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net
Žiemojantys paukščiai Tauragėje

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3