+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Premjera: Justina Budaitė pristato kūrinį „Ten Kur Tu“ (video)

Premjera: Justina Budaitė pristato kūrinį „Ten Kur Tu“ (video)

Pirmadienį atlikėja Justina Budaitė, pranešusi apie beveik dviejų metų tylos nuotraukimą bei muzikinės karjeros planus, šį rytą pristato naują savo kūrinį „Ten Kur Tu“, kurį prodiusavo ir kartu atliko vienas ryškiausių šalies atlikėjų – Donatas Montvydas. Prie naujos atlikėjos dainos daug prisidėjo D. Montvydas. Jis ne tik kartu atliko kūrinį nestandartiniame dueto amplua, bet ir jį prodiusavo.

 

„Prodiusuojant Justinos dainą turėjau vienintelę ambiciją, išspausti geriausią rezultatą. Ieškojimai lėmė sprendimus, kurie buvo visai netikėti – Justinos nauja spalva, kuri sukuria ypatingą ryšį su daina, skambesys, kuris atitinka mano kokybės standartą“, – teigia Donatas.

 

Jauna ir perspektyvi atlikėja, 2015 metais tituluota „Lietuvos balsu“teigia, kad naujausias kūrinys jai labai artimas ir paliečiantis daugeliui aktualią temą.

 

„Daina yra apie susvetimėjimą, kai tu myli žmogų ir nori būti sujuo, bet jis tau tapo svetimas, nebe tas. Ši tema yra aktuali beveik kiekvieno gyvenime. Šis kūrinys man asmeniškai reiškia labai daug, tai mano nauja pradžia – naujas skambesys“, – pasakoja Justina.

 

 

Pasakodama apie artimiausius karjeros planus, mergina neslepia, kad ruošiasi išleisti albumą bei artimiausiu metu išbandyti jėgas nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Tiesa, merginai jau teko stovėti didžiojoje „Eurovizijos“ scenoje, kaip pritariančiąjai D. Montvydo vokalistei. Jau šį ketvirtadienį Justina Budaitė kartu su Donatu Montvydu leisis į pastarojo atlikėjo koncertinį turą, kuris startuos Utenos kultūros centre.

 

 

Tauragės Radijo inform.

Naujausios naujienos
Joninės ant Rambyno kalno pagal Vydūną
Tauragėje svečiuojasi ir stovyklauja vaikai iš Ukrainos
Gyventojų patogumui rajone bus pastatyta 18 metalinių tekstilės atliekų konteinerių
Gyvačių įgėlimai: netinkamai suteikta pirmoji pagalba gali padaryti daugiau žalos nei naudos

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3