+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Po chuliganų antpuolio „Euros“ krepšininkai atsidūrė ligoninėje

Po chuliganų antpuolio „Euros“ krepšininkai atsidūrė ligoninėje

Penktadienio vakarą jurbarkiečių komanda „Eura“ Kaune iškovojo auksą. Kauno krepšinių mėgėjų „Savaitgalio“ lygos finale ekipa susirėmė su idėjiniais savo priešais – „Angry birds“ ir juos sutriuškino rezultatu 92:65. Tačiau džiaugsmą dėl pergalės komandai apkartino krepšininkus užpuolę chuliganai. Maždaug 20 jaunuolių naktį stovėjusių prie restorano iš pradžių užkabino ir ėmė įžeidinėti jurbarkiečių merginas, o šiems sudrausminus – puolė mušti. Krepšininkai nuo užpuolikų gaujos nukentėjo stipriai – ligoninėje teko ne tik siūti žaizdas, bet ir tvarstyti sulaužytą žandikaulį.

 

„Net nesupratome, kodėl kilo konfliktas. Kol šventėme restorane „Seni vartai“ pergalę, jokių konfliktų nebuvo, visi buvome puikios nuotaikos. Maždaug apie 3 valandą nakties nuėjome prie baro susimokėti ir susimokėję ėjome lauk. Kadangi mokėjome sąskaitas, tai pro duris išėjome po vieną ar du. O tenai jau laukė būrys nepažįstamų chuliganų, kurie puolė mušti kiekvieną, kuris išėjo pro duris. Maža to, kai bandėme nuo užpuolikų pasitraukti atgal į restoraną, apsauga ne tik neįleido, bet taip pat puolė mus mušti“, – pasakojo „Euros“ treneris Mindaugas Antanaitis. Per užpuolimą nukentėjo dauguma komandos narių – jie stipriai sumušti, keliems teko siūti prakirstas vietas, o jauniausias krepšininkas, 17-etis Klaidas Vinkšnaitis,  šį sezoną apskritai nebežais – jam sulaužytas žandikaulis.

 

„Nežinau, kiek laiko gydysimės traumas, bet komandos pajėgumas tikrai nukentėjo. Džiugu bent tai, kad policija dalį užpuolikų sulaikė“, – sakė M. Antanaitis. Pačiam „Euros“ strategui užpuolikai prakirto galvą. Medikams teko žaizdą susiųti. Įvykio aplinkybes tiria Kauno policija.

„Šviesos“ inf.

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3