+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Pirmosios „Creativity Lab“ verslumo akademijos laidos dalyviams įteikti diplomai

Pirmosios „Creativity Lab“ verslumo akademijos laidos dalyviams įteikti diplomai

Trečiadienį Tauragės rajono savivaldybėje finišavo net tris mėnesius trukęs projektas „Creativity Lab“ . Vieną pažangiausių pasaulyje verslumo skatinimo platformų išbandė 50 Tauragės moksleivių bei studentų. Jau kitų metų vasarį darbus pradės antroji projekto laida.

 

Baigiamojo renginio metu aktyvų ir iniciatyvų jaunimą pasveikinęs Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis pasidžiaugė išskirtiniu ir nauju projektu Tauragėje, dėkojo organizatoriams, koordinatoriams, mentoriams bei visiems dalyviams. „Džiugu, kad jaunimas turi galimybę praktiškai ugdyti savo asmenines kompetencijas, naudodamasis pasaulyje plačiai taikomomis metodikomis, analizuoti realius miesto, rajono, verslo bei asmeninius iššūkius. Tikiu, kad įgavę naudingos praktinės patirties, naujų įgūdžių ir žinių jie taps sėkmingais žmonėmis ir savo žiniomis, darbais, idėjomis prisidės prie geresnės Tauragės ir Lietuvos ateities“,- teigė rajono meras.

 

Projektą iniciavo Tauragės rajono savivaldybė kartu su  VDU Verslo praktikų centru. Tris mėnesius trukusios  „Creativity Lab“ iniciatyvos dalyviai turėjo galimybę spręsti realius verslo organizacijų iššūkius ir iš arčiau susipažinti su Tauragės rajono savivaldos bei didžiųjų Lietuvos įmonių, tokių kaip „Wide Wings“, „UAB Alantas“, „Verslios Lietuvos“, „Tauragės industrinio parko“ veiklomis. Intensyviuose mokymuose projekto dalyviai vykdė aktyviais metodais paremtas ir kritinį bei kūrybinį mąstymą skatinančias komandos formavimo užduotis, mezgė ryšius ir tobulino savo asmenines verslumo kompetencijas. Buvo organizuojamos savo srities ekspertų paskaitos, kūrybinės dirbtuvės ir pateiktų iššūkių sprendimo sesijos.

 

„Visos užduotys atliekamos praktiškai, taip padedant jaunuoliams  suprasti savo tikslus, siekius, stipriąsias puses ar net karjeros kryptis. Mokymų metu, pasitelkiamos pasaulyje plačiai pripažintos metodikos, siekiama ugdyti žmones inicijuojančius pokyčius ne tik savo asmeniniame gyvenime, bet ir gimtajame mieste.“,- teigė šią iniciatyvą itin aktyviai palaikantis Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas.

 

VšĮ „Versli Lietuva“  SVV vystymo grupės vadovė Jolanta Miloš pasidžiaugė, kad pateiktą užduotį analizavusi moksleivių komandą į ją pažvelgė kitu kampu ir viliasi, kad naujos įžvalgos bus stimulas organizacijos pokyčiams. Vadovė teigia, kad tokie projektai skatiną jaunimą ne tik galvoti idėjas, bet ir skatina jas įgyvendinti.

 

VDU Verslo praktikų centro direktorius Osvaldas Stripeikis paminėjo, kad universitetas yra atviras inovatyvioms idėjoms, o bendradarbiavimas su savivaldybėmis teikia abipusę naudą ugdant jaunimo verslumo kompetencijas. Antrasis projekto etapas prasidės moksleivių atranka 2018 m. sausio mėnesį ir tęsis iki gegužės mėnesio. Pirmajame „Creativity Lab“ praktinių mokymų modulyje dalyvavo keturių gimnazijų mokiniai ir Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentai. Ateinančiais metais projekte turės galimybę dalyvauti dar 50 dalyvių. „Tauragės challenge“ platformos įgyvendinimas tęsis iki 2018 m. gegužės. Proceso metu bus ugdomos šešios pagrindines verslumo kompetencijos: kūrybiškumas, komandinis darbas, ryšių mezgimas, savęs vertinimas, veiklumas ir problemų sprendimas.

 

 

Tauragės Radijo inform.

 

Naujausios naujienos
Žilvinas Šilėnas apie savivaldybių indeksą: visi mato, visiems tai yra svarbu
Bushido 75 Fighting Championship Tauragė
„Auksinis feniksas“ parskrido į Pagėgių kraštą
Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas pradeda eiti Egidijus Mockaitis

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3