+370 446 64 060

BENDRAUKIME

„Pikaso“ pristato naują dainą ir skelbia apie didžiausią metų pasirodymą

„Pikaso“ pristato naują dainą ir skelbia apie didžiausią metų pasirodymą

Po didžiulės sėkmės sulaukusio jubiliejinio turo „18+“ grupė „Pikaso“ pristato savo naujausią radijo singlą „Paliksiu žinutę“. Pasak vaikinų, šis kūrinys yra apie tai, kaip kartais sunku pasakyti, ką jauti, ką padarei ar kas tave slegia. „Dažnai nešiojamės emocijas kažkur giliai viduje, negalėdami jų išsakyti žmogui, kuris mums rūpi. Atrodytų paprasta, jei kažkas tau svarbus – tiesiog pasakyk tai. Bet realybėje neretai stengiamės pabėgti nuo to, ką jaučiame,“ – kalbėjo vaikinai.

 

Svarbu paminėti, kad „Pikaso“ dainos „Paliksiu žinutę“ autorius – Vytautas Bikus, sukūręs šiemet „Eurovizijoje“ Lietuvą atstovausiantį kūrinį, kurį atlieka Ieva Zasimauskaitė. „Džiaugiamės, kad galime dirbti su geriausiais dainų kūrėjais. O V. Bikus yra vienas šiuolaikiškiausių ir įdomiausiai kuriančių profesionalų,” – konstatavo „Pikaso“ nariai.

 

Grupė ne tik pristato naują radijo singlą, bet ir turi gerą žinią visiems gerbėjams apie savo koncertinio turo „18+“ finalinį koncertą, kuris bus surengtas liepos 20 d., 20 val., Palangos koncertų salėje. Tai bus didžiausias šiais metais „Pikaso“ solinis pasirodymas.

 

 

„Ačiū už meilę, kurią jautėm viso turo metu! Klaipėda, Kaunas, Šiauliai, Alytus, Panevėžys, Plungė, Mažeikiai! Šitų vakarų nepamiršim. Dabar visų mūsų laukia Palangos koncertų salė. Pasižymėkit – liepos 20 dieną. Ten bus labai gerai. Mylim!“ – sakė Haroldas, Rokas ir Valdas. Šiemet grupė atsisakė koncertuoti įvairiuose Palangos klubuose ir surengs vienintelį pasirodymą šiame mieste. Vaikinai žada, kad tai bus pats geriausias grupės koncertas.

 

Koncertinio turo „18+“ metu dainas „Sudie“ ir „Dešimt priežasčių“ „Pikaso“ atlikdavo kartu su įvairiomis žinomomis Lietuvos dainininkėmis. Šį tradicija bus tęsiama ir Palangoje, o tokių viešnių grupė žada ne vieną. Taip pat bus pristatyta ir viena visiškai nauja daina – duetas su daugeliui labai gerai žinoma grupe, tačiau „Pikaso“ nariai kol kas neatskleidžia jos pavadinimo. Finaliniame  turo „18+“ koncerte skambės geriausios per 18 grupės gyvavimo metų sukurtos dainos ir naujausi kūriniai – tarp jų bus ir „Paliksiu žinutę“.

 

 

Tauragės Radijo inform.

Naujausios naujienos
Seimas apsisprendė: nuo kovo didės akcizai stipriam alkoholiui
Kalėdos tremtyje: tikėjimas ir papročių puoselėjimas
Smetoniškas žąsų turgus Pagėgiuose
VMI primena: nekilnojamojo turto deklaracijas pateikti iki gruodžio 17 d.

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3