+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Paskubėkite: eina į pabaigą registracija į unikalų projektą „WOW“ (video)

Paskubėkite: eina į pabaigą registracija į unikalų projektą „WOW“ (video)

Grupė “The Young Americans” (“Jaunieji amerikiečiai”) vykdo unikalią švietimo iniciatyvą – rengia muzikinius turus, kurių tikslas – per meninę kūrybą ugdyti jaunų žmonių talentus, suteikti pasitikėjimo savimi, atrasti gyvenimo aistrą, plėtoti kūrybines galias bei komandinio darbo įgūdžius.

 

Seminaruose, kurių „Jaunieji amerikiečiai“ yra surengę šimtus įvairiuose pasaulio miestuose, jie supažindina jaunimą su įvairiais šiuolaikinių šokių ir muzikos stiliais bei žanrais, kartu kuria muzikinius pasirodymus. Be to, kiekvienas savyje atranda tai, ko gal ir nežinojo turįs.

 

 

Numatyta, jog dalyvaus 510 (8-18 metų) vaikų ir jaunimo. Dalyvių skaičius – dovana Tauragei 510 jubiliejaus proga. Po dviejų dienų intensyvaus darbo, pirmadienį (gegužės 29 d.) visi galės gėrėtis rezultatu: miesto vasaros estradoje „Jaunieji amerikiečiai“ ne tik parodys visuomenei savo 1 valandos trukmės šou, bet ir sukurs dar valandos trukmės pasirodymą, kuriame dalyvaus visi iki vieno projekto dalyviai.

 

„Mes suteikiame ne žinias, ne informaciją. Mes duodame daugiau – aistrą gyventi ir džiaugtis kiekviena akimirka. Pats didžiausias mūsų darbo įvertinimas – tai džiaugsmo ašaros žmonių, mačiusių mūsų pasirodymą, akyse“,-sako “The Young Americans” grupės vadovas.

 

Ir ne veltui dokumentinis filmas apie šios grupės darbą pelnė „Oskarą“. Tai vienintelis šansas sudalyvauti tokiame projekte. Grupės vizitai į pasaulio šalis suplanuoti 2 metus į priekį! 3 dienų mokymų kaina yra 50 eurų. Dvi dienas visi dalyviai gaus pietus.

 

Paskubėkite registruotis savo mokyklose arba Tauragės Europe Direct informacijos centre (Respublikos g.3, bibliotekos patalpose, tel. 8 (677) 78861) kol dar yra vietų!

Galima pasidomėti apie grupę jos internetiniame puslapyje: www.youngamericans.org

 

Projektas vyks 2017 m. gegužės 27-29 dienomis.

Registruotis galima savo mokyklose arba Tauragės Europe Direct informacijos centre (Respublikos g.3, bibliotekos patalpose, tel. 8 (677) 78861).

 

 

Tauragės Radijo informacija

 

 

Naujausios naujienos
Joninės ant Rambyno kalno pagal Vydūną
Tauragėje svečiuojasi ir stovyklauja vaikai iš Ukrainos
Gyventojų patogumui rajone bus pastatyta 18 metalinių tekstilės atliekų konteinerių
Gyvačių įgėlimai: netinkamai suteikta pirmoji pagalba gali padaryti daugiau žalos nei naudos

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3