+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Paskelbti „Būk saugus kelyje“ konkurso nugalėtojai

Paskelbti „Būk saugus kelyje“ konkurso nugalėtojai

VĮ „Tauragės regiono keliai“ (po reorganizacijos tapo VĮ „Kelių priežiūra“ Tauragės padalinys) ir Tauragės Radijas jau trečius organizavo video klipų konkursą „Būk saugus kelyje“. Taip konkurso  organizatoriai siekia atkreipti moksleivių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius kelyje elgtis atsakingai, gerbti vieni kitus, neviršyti leistino ir saugaus greičio, kurti nepakantumo atmosferą neblaiviems vairuotojams ir kitiems Kelių eismo taisykles pažeidinėjantiems eismo dalyviams. Skatinti pėsčiuosius, dviratininkus naudoti atšvaitus, žibintus, kitas saugos priemones su šviesą atspindinčiais elementais, taip mažinant eismo įvykių skaičių, kuriuose nukenčia moksleiviai. 

 

„Apsijungę į kūrybines komandas, vaikai iš ties yra išradingai kūrybiški. Daugelis video darbų yra sukurti išradingai ir verti pagarbos. Nors filmuojama dažniausia su ne profesionalia įranga, tačiau idėją ir eismo situaciją konkurso dalyviai perteikia išradingai. Iš pateiktų video klipų konteksto matosi, kad auga sąmoninga ir atsakinga karta, kuri jau nuo mažens supranta saugaus eismo kelyje svarbą“,- sakė VĮ „Kelių priežiūra“ Tauragės padalinio Saugaus eismo ir kelių priežiūros skyriaus viršininkas Raimondas Pocius.

 

Lapkričio 16 d. buvo paskelbti „Būk saugus kelyje“ konkurso nugalėtojai – išrinktos dvi 1-osios vietos, viena 2-oji vieta ir net trys 3-osios vietos.

  

Tauragės Tarailių progimnazijos komanda (mokytoja Edita Kazlauskienė) ir Tauragės rajono Lomių pagrindinės  mokyklos 1 klasės komanda (mokytoja Lolita Užkurienė) užėmė pirmąsias vietas, Batakių pagrindinės mokyklos 2 klasės komanda (mokytoja Laima Varanavičienė) užėmė antrąją vietą, o Žalgirių gimnazijos dvi kūrybinės komandos, vadovaujamos mokytojos Editos Butkienės ir Jurbarko rajono Viešvilės pagrindinės mokyklos jaunimo grupės „Taškas“  – užėmė trečiąsias vietas.

 

„Pagal konkurso nuostatus, video klipo idėja turi atspindėti pagrindinę konkurso temą ir mintį – eismo požiūriu saugią gyvenamąją aplinką.  Konkurse galėjo dalyvauti bendrojo lavinimo mokyklų komandos ar pavieniai dalyviai, pateikiant asmeninį arba komandinį darbą. Komisijos sprendimu, nugalėtojai tradiciškai apdovanojami organizatorių diplomais ir vertingais prizais, o kad,  dalyvauti ir kurti tikrai verta –jaučia patys dalyviai.  Šiais metais pirmųjų vietų nugalėtojus apdovanojame nemokama ekskursija  – skiriama ypatingai saldi kelionė į Klaipėdos saldainių fabriką „Roshen“,- sakė Tauragės Radijo vadovas Valdas Latoža.

 

Šio edukacinio konkurso tikslas atkreipti moksleivių dėmesį į saugaus eismo svarbą vis labiau pasiteisina. „Būk saugus kelyje“ video filmukų kūrėjų skaičius parodo išaugusį konkurso populiarumą ir augančios kartos sąmoningumą.

Iki pasimatymo sekančiame konkurse!

 

 

Tauragės Radijo inform.

 

 

 

Naujausios naujienos
Miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške
Seimas apsisprendė: nuo kovo didės akcizai stipriam alkoholiui
Kalėdos tremtyje: tikėjimas ir papročių puoselėjimas
Smetoniškas žąsų turgus Pagėgiuose

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3