+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Pareigūnai organizavo saugaus eismo akciją „Taikus širdyje – taika kelyje!“

Pareigūnai organizavo saugaus eismo akciją „Taikus širdyje – taika kelyje!“

Kaip ir kasmet balandžio 6-ąją Lietuvoje minima Saugaus eismo diena. Tai diena, skatinanti kiekvieno asmens, eismo dalyvio sąmoningumą vertinant savo ir kito žmogaus gyvybę, sveikatą ir pareigą elgtis saugiai kelyje.

 

Lietuvos policija Saugaus eismo dieną pažymi įvairiais renginiais. Nors ir oro sąlygos nelepino, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės aps. VPK) pareigūnai drauge su Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru Tauragės pilies aikštėje suorganizavo saugaus eismo akciją „Taikus širdyje – taika kelyje!“, kurios metu vyko edukacinės programos, viktorinos, orientacinės varžybos, buvo vykdoma prevencinė gyventojų daiktų žymėjimo akcija, kurios metu žmonės žymėjo mobiliuosius telefonus, fotoaparatus, dviračius ir kitus vertingus daiktus.

 

Gausesnes pareigūnų pajėgas buvo galima išvysti ir Pagėgiuose, Šilalėje ar Šilutėje. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pagėgių policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su VĮ „Tauragės regiono keliai“ kalbino ir teikė dovanėles Pagėgių miestelėnams bei Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vykdė penktų klasių mokinių Saugaus eismo viktoriną.

 

Tauragės aps. VPK Šilalės rajono policijos komisariato pareigūnai kalbino Šilalės miesto gyventojus, lankytojus, dalino jiems įvairius patarimus, susijusius su pėsčiųjų ir dviratininkų pareigomis. VĮ „Tauragės regiono keliai“ kartu su pareigūnais praeiviams dovanojo šviesą atspindinčias liemenes, atšvaitus, automobilio salono oro gaiviklius su palinkėjimais vairuotojams taip pat įteikė lankstinukus apie saugų eismą. Gyventojai buvo mokomi kaip teisingai užsidėti liemenę ir taisyklingai nešiotis su savimi atšvaitus. 

 

Tauragės aps. VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai tęsė savo tradicinius Saugaus eismo dienos minėjimo renginius, Šilutės F. Bajoraičio viešojoje bibliotekoje vyko intelektualinis žaidimas „R. G. Ž. – regi, gali, žengi“, kuriame rungėsi 6 komandos. Mažiausiems eismo dalyviams vairavimo mokykloje „Šoferiukai“ vyko renginys „Žalioji gatvelė“, kuriame dalyvavo darželis –  lopšelis „Ąžuoliukas“.

 

Visi Tauragės, Pagėgių, Šilalės ir Šilutės renginių dalyviai buvo apdovanoti puikiais organizatorių ir rėmėjų įsteigtais prizais. Saugaus eismo dieną Tauragės aps. VPK pareigūnai gyventojams priminė, jog kelyje reikia elgtis atsakingai. Vairuotojams ir keleiviams – automobiliuose segėti saugos diržus. Tėveliams pasirūpinti automobiliuose vežamais vaikais – jie privalo sėdėti prisegti jų amžiui pritaikytose auto kėdutėse. Pėstiesiems ir dviratininkams – pagalvoti apie savo saugumą kelyje ar gatvėje, ypač tamsiu paros metu, ir su savimi turėti būtinus šviesą skleidžiančius ar atspindinčius elementus, liemenes.     

 

Pareigūnai tikisi, kad gyventojai tinkamai panaudos gautas dovanas ir linki jiems nepamiršti Kelių eismo taisyklių bei visuomet saugiai pasiekti kelionės tikslą.

 

 

Tauragės Radijo inform.

 

Naujausios naujienos
Joninės ant Rambyno kalno pagal Vydūną
Tauragėje svečiuojasi ir stovyklauja vaikai iš Ukrainos
Gyventojų patogumui rajone bus pastatyta 18 metalinių tekstilės atliekų konteinerių
Gyvačių įgėlimai: netinkamai suteikta pirmoji pagalba gali padaryti daugiau žalos nei naudos

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3