+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Nuoširdžios darbuotojų pastangos turi būti pastebėtos ir įvertintos

Nuoširdžios darbuotojų pastangos turi būti pastebėtos ir įvertintos

Tauragės rajono savivaldybė optimaliai ir efektyviai valdo savivaldybės biudžeto lėšas: racionaliai naudojant administracijos valdymo išlaidas, sumažinus savivaldybės administracijos darbuotojų skaičių, pavyko sutaupyti biudžeto lėšų, todėl dalį jų paskirstėme gerai dirbantiems darbuotojams skatinti. Keliant ambicingus tikslus ir siekiant efektyviausių rezultatų, darbuotojus būtina motyvuoti, nes motyvuoti darbuotojai ir generuoja našiausius darbo rezultatus. Geras vadovas turi įvertinti pavaldinio įdėtas pastangas ir skatinti personalą kiek įmanoma geriau išnaudoti savo gebėjimus, žinias ir talentus. Darbuotojams labai svarbus teigiamas jų darbo įvertinimas, nes visi turi žinoti, kad įgyvendinus iškeltus tikslus, galima tikėtis įvertinimo. 

 

Džiaugiamės, kad baigiantis 2016 metams turėjome galimybę iš sutaupytų lėšų Tauragės rajono savivaldybės administracijos ir biudžetinių įstaigų darbuotojus paskatinti premijomis už gerą darbą. VšĮ Pirminės sveikatos priežiūros centro stebėtojų susirinkime nuspręsta visiems 182 šios įstaigos darbuotojams skirti po 400 Eur dydžio vienkartines premijas (priedai skirti iš sutaupytų lėšų už laboratorines, transporto ir šildymo paslaugas).

 

104 Tauragės rajono seniūnijų darbuotojams skirtos vienkartinės išmokos Šv. Kalėdų proga (iš viso 7487 Eur). Tauragės rajono savivaldybės administracija 110 darbuotojų skyrė vienkartines 70 Eur išmokas Šv. Kalėdų ir Naujųjų metų proga,  17 savivaldybės administracijos darbuotojų už gerus rezultatus ir puikiai atliktas užduotis skirti 100%, 85% ir 65% pareiginės algos dydžio priedai (iš viso 16 981 Eur).

 

Keletą savaičių viešoje erdvėje netyla kalbos dėl šių išmokėtų premijų. Opozicijos lyderiai viešai išreiškė nuomonę, esą politinio pasitikėjimo komandos nariams mokami įspūdingo dydžio priedai ir taip yra švaistomos Tauragės rajono biudžeto lėšos. Siūlome jiems pirmiausia atsigręžti į save – 2014 m. politinio pasitikėjimo tarnautojai su visais priedais ir priemokomis uždirbo daugiau nei 2016 m.

Laikomės nuostatos, kad nuoširdžios darbuotojų pastangos turi būti pastebėtos ir įvertintos.

 

 

Tauragės rajono savivaldybės informacija

 

Naujausios naujienos
Dėl naujų neformaliojo vaikų švietimo programų ( NVŠ) vertinimo
Bus įvertintas Dainų šventės organizavimas
Romualdo Požerskio fotografijų paroda „Paslaptingas Bangladešas“
Iššūkis – „Surink Lietuvą“

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3