+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Naujausia Miss Sheep dainas „Vyšnia ant torto“ skelbia apie sugrįžimą į sceną (video)

Naujausia Miss Sheep dainas „Vyšnia ant torto“ skelbia apie sugrįžimą į sceną (video)

Spalio 5 dieną muzikos klube „Tamsta“ po ilgos pertraukos į sceną žengs ir naują savo kūrybinį etapą pristatys Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep. Šiandien sugrįžimui besiruošianti dainininkė džiaugiasi galėdama pasidalinti naujausiu kūrybos vaisiumi – kūriniu „Vyšnia ant torto“.

 

„Aplinkiniai vis kartodavo „Dovile, tu esi muzika“, o ir pačiai visada kirbėjo paširdžiuose, kad dar ne viską esu pasakiusi muzikine prasme“,– apie sprendimą po daugiau nei dviejų metų sugrįžti į sceną pasakoja dainininkė.

 

Ji pripažįsta, jog muzikinė tyla tokia ilga gavosi dėl didelio darbų ir kitų veiklų kiekio. „Dabar net savotiškai džiaugiuosi, nes subrendau kaip žmogus. Beje, scenoje aš buvau, tik kitokioje – televizinėje. Tačiau ir tokios patirtys yra turtingos“, – mano Dovilė. Naująjį kūrybinį etapą pristatanti dainininkė neslepia – ji mėgsta juoką, ironiją ir sarkazmą, o atlikėjos galvoje skamba elektroniniai pop muzikos garsai.

 

 

„Visus šiuos elementus sujungus ir išeina „naujoji mano kūryba“. Niekur nuo savęs nepabėgau – man vis dar norisi jausmų, spalvų, dramų, santykių aiškinimosi per muziką, – šypsosi Mis Sheep. – Beje, mano muzika nebūtų skambėjusi be puikių bičiulių „Happyendless“ pagalbos. Lygiomis teisėmis dalinamės šią kūrybą – aš atsakinga už tekstus, o Andrius ir Marius vadovauja natų ir harmonijų paradui. Aš esu jų drama, o jie – mano protas ir mano ausys. Vyšnia ant torto“ yra ironiška ir dramatiška, visiškai kitokia nei prieš tai išleistos mano dainos, – sako Dovilė. – Tuo pačiu – tai absoliutus mano vidinio pasaulio ir jame vykstančių uraganų atspindys. Kai ši daina gros viešai, man bus ramu kaip niekada – vieną manifestą jau būsiu išrėkavusi.“

 

Dovilė pasakoja, jog šiandien pristatomas kūrinys „Vyšnia ant torto“ buvo parašytas net prieš porą metų, prie jūros Liepojoje. Ilgai gulėjęs stalčiuje jis pagaliau išvydo dienos šviesą tam, kad kažkas jame atpažintų save. Lipti į sceną jai yra šventė, energijos dalybos ir vienas geriausių gyvenime nutikusių dalykų. Spalio 5 dieną vyksiančiame koncerte vakaro nuotaiką kurti padės mylima Miss Sheep bičiulė ir radijo stoties Zip FM žvaigždė Simona Bandita.

 

 

Tauragės Radijo inform.

Naujausios naujienos
Miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške
Seimas apsisprendė: nuo kovo didės akcizai stipriam alkoholiui
Kalėdos tremtyje: tikėjimas ir papročių puoselėjimas
Smetoniškas žąsų turgus Pagėgiuose

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3