+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Naujas muzikinio projekto „Mark Les & Monique” singlas (video)

Naujas muzikinio projekto „Mark Les & Monique” singlas (video)

Sparčiai populiarėjanti atlikėja Monika Pundziūtė, pristato muzikinį projektą „Mark Les & Monique”, kuriame jėgas suvienijo su prodiuseriu Mariumi Leskausku. Debiutuoti duetas pasirinko dainą „Nauja istorija”. Ir nors tai tik pirmasis kūrėjų darbas, pristatomas kartu su muzikiniu klipu, tačiau tiek Marius, tiek Monika prisipažįsta, kad jau yra paruošę publikai ir daugiau staigmenų.

 

Paklausti, kaip susikirto jų kūrybiniai keliai – abu šypsosi ir tikina, kad kartais reikia atsidurti tinkamu metu, tinkamoje vietoje. Supažindinti bendrų draugų ir paraginti pasidalinti muzikinėmis idėjomis, atlikėjai labai greitai suprato, kad kurs bendrą projektą.

 

„Su Monika susitikę studijoje iškart sutarėme vienu klausimu – abu norime kurti tokią muziką, kuri skirtųsi nuo to, kas kuriama kitų šalies atlikėjų, bet tuo pačiu patiktų mums patiems. Nuoširdžiai tikime tuo, ką darome. Galbūt dėl to ir kūrybinio proceso nepavadinčiau darbu, nes jis nėra labai sunkus,” – pristatydamas pirmąją dainą su Monique, sako M. Leskauskas.

 

Monika prisipažįsta, kad labai jaudinosi prieš parodydama dainos „Nauja istorija” pirminę versiją būsimam scenos partneriui. „Daina buvo lyriška, melancholiška, neįsivaizdavau, kaip sureaguos elektroninę ir eksperimentinę muziką kuriantis Marius,” – sako Monique. „Kai išgirstu įtraukiančią  įdomią ir aiškią idėją, galvoje gimsta milijonas netikėtų minčių, kokiomis garso spalvomis galėčiau dainą apipinti,” – pirmąjį įspūdį apie dainą prisimena Marius.

 

 

Abu atlikėjai prisipažįsta, kad susitikę studijoje, eksperimentuoja, ir tarsi laboratorijoje ieško tinkamų skambesio elementų, kad įvyktų tikrų tikriausia cheminė reakcija – abiem patinkanti daina.

„Leidžiame sau eksperimentuoti, nesitaikome į tipinius standartus. Didžiulis malonumas kurti, kai niekas nevaržo,” – sklandų procesą pristatant pirmąją dainą prisimena M. Leskauskas, „Ši daina nėra sudėtinga, tačiau ji patiks tiems, kurie dainose nori paieškoti, kiek įdomesnio skambesio ir muzikinės idėjos.”

 

„Tai daina apie jausmą, kai tirpsta net pirštų galiukai, kai neini, o tarsi pakilęs nuo žemės skrieji – apie meilę,” – pristatydama savo kūrybos dainą šypsosi Monique, „Mūsų kūrybiniam duetui ši daina yra ypatinga, pirmoji. Mes ją jau pamilome, o dabar su nekantrumu lauksime, kaip ją įvertins klausytojai,” – jaudulio neslepia M. Pundziūtė, kuriai tai dvigubas debiutas, dainos muzika ir žodžiai kurti pačios atlikėjos. Paklausti, ar „Mark Les & Monique” bus tęstinis projektas abu muzikantai išduoda, jog turi ir tolimesnių bendrų muzikinių planų.

 

„Ji, aktyviai dalyvauja kūrybiniame procese, man tai labai patinka,” – scenos partnerei komplimentų negaili M. Leskauskas. „Daina „Nauja istorija” – tai pirmasis mūsų darbas, kurį pristatome klausytojams, tačiau toli gražu nėra pati pirma mūsų sukurta daina. Ši, kol kas, yra vienintelė lietuvių kalba. Greičiausiai ateityje bus daugiau ne lietuviškų kūrinių.”

 

„Norime ir toliau mėgautis kūryba,” – apie ateities planus sako Monika. „Dar dvi bendros dainos laukia eilėje. Viena jų intriguojanti, o kita, paruošta būtent vasarai,” – šypsosi M. Pundziūtė, kuri savo solinę karjerą, papildydama muzikiniu projektu „Mark Les & Monique”, intensyviai ruošia debiutinį albumą, o vasaros koncertuose ketina pristatyti klausytojams jau pažįstamas bei pamėgtas dainas ir kitus būsimo albumo kūrinius.

 

 

Tauragės Radijo informacija

 

Naujausios naujienos
Joninės ant Rambyno kalno pagal Vydūną
Tauragėje svečiuojasi ir stovyklauja vaikai iš Ukrainos
Gyventojų patogumui rajone bus pastatyta 18 metalinių tekstilės atliekų konteinerių
Gyvačių įgėlimai: netinkamai suteikta pirmoji pagalba gali padaryti daugiau žalos nei naudos

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3