+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Naujas „Happyendless“ kūrinys kartu su Kastetu iš G&G Sindikato (video)

Naujas „Happyendless“ kūrinys kartu su Kastetu iš G&G Sindikato (video)

Vasarą po ilgos tylos su nauju kūriniu grįžęs elektroninės muzikos kūrėjų duetas „Happyendless“ pristato antrąjį singlą „Iškritęs iš mėnulio“, įrašytą kartu su „G&G Sindikato“ nariu Kastyčiu Sarnicku–Kastetu. Šis kūrinys bus įtrauktas į vasario pabaigoje pasirodysiantį naujausią grupės albumą.

 

„Happyendless“ į Lietuvos muzikinį pasaulį sugrįžo su idėja visas albumo dainas įrašyti su skirtingais vokalistais, tačiau pagrindinis grupės skiriamasis ženklas, elektroninis stilius, albume išliks.

 

 

Tiek grupės nariams, Andriui Kaukliui bei Mariui Narbučiui, tiek Kastetui šis įrašas – didelis iššūkis.Nors kūrėjai yra pažįstami jau daugelį metų, jie dar niekada kartu nedirbo prie muzikinių kūrinių. „Buvo pakankamai netikėta išgirsti tokį pasiūlymą, tačiau susėdome, pašnekėjome, išsiaiškinome vieni kitų lūkesčius ir sukūrėme tai, ką šiandiendrąsiai galiu vadinti metų daina“, – džiaugiasi Kastetas.

 

Nors ir Marius, ir Andrius ilgą laiką sėkmingai dirba su įvairiais muzikiniais projektais, kuria garso takelius filmams bei reklamoms, jie tvirtina, jog iki tol neišbandytamuzikoskryptisiškėlė naujų iššūkių: „Jau senai norėjome išbandyti kitas erdvės, su kuo būtų galima jungti mūsų muziką. Elektronika ir repas – tai du, visiškai skirtingi stiliai, tad juos sulipdyti į vieną visumą, bandyti išgauti vientisumą buvo labai įdomi patirtis“, –pasakojo Andrius.

 

Duetas neslepia, jog naujojo albumo kūrybinio proceso metu bei dirbant su vis skirtingais atlikėjais jie daug išmoko, svarbiausia – pagarbos vieni kitiems. „Kūryba yra sudėtingas dalykas. Meniškos sielos žmonės turi daug abejonių, tad labai svarbu būti diplomatiškiems, supratingiems, gerbti kito žmogaus darbą, juo pasikliauti“, – mintimis dalinosi Marius.

 

Pasakodamas apie naujojo albumo muzikinę kryptį, duetas vieningai sutaria, jog grįžo prie to, nuo ko ir pradėjo – elektroninio skambesio. Nors paskutiniame jų albume „Cinema“ buvo girdima daug roko elementų, šiame albume, panašu, jog nebus sugrota nei viena gitaros partija.

 

„Šis faktas – tikrai radikalus posūkis nuo ankstesnės mūsų kūrybos. Nors visko dar gali nutikti, juk liko keli mėnesiai. Labai tikimės, kad vienas atlikėjas, su kuriuo kūrinį dar tik įrašinėsime, neateis su savo gitara…“, – šypsosi „Happyendless“ nariai.

 

 

Tauragės Radijo inform.

Naujausios naujienos
Kiekvienas asmuo turi galimybę pasitikrinti narystę politinėje partijoje
LDK Kęstučio bataliono vadu tapo pulkininkas leitenantas Vytis Andreika (nuotr.)
Ansamblis „Lietuva“ ir „Žalvarinis“ pristato unikalų projektą (video, nuotr.)
Interneto teikėjai privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3