+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Migracijos skyrius primena: kviesdami į Lietuvą užsienietį, atidžiai pildykite dokumentus

Migracijos skyrius primena: kviesdami į Lietuvą užsienietį, atidžiai pildykite dokumentus

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai primena visiems norintiems į šalį pasikviesti užsienietį (trečiosios šalies pilietį), atidžiai pildyti reikalaujamus dokumentus.

 

Tam, kad išvengti dokumentų tvirtinimo procedūrų uždelsimo ar nesukelti pareigūnams įtarimų dėl tikrojo užsieniečio atvykimo tikslo, pareigūnai ragina gyventojus atidžiai pildyti prašymus ir kitus reikalingus dokumentus: teisingai nurodyti savo, kaip kviečiančiojo ir užsieniečio, kaip kviečiamojo, asmens duomenis, teisingą užsieniečio laikino apgyvendinimo vietą ir kitus duomenis.

 

Gyventojai prašymus gali pateikti migracijos padalinyje, taip pat patvirtinti kvietimo prašymą laikinai atvykti į Lietuvos Respubliką pildant ir teikiant informaciją per Elektroninių valdžios vartų portalo informacinę sistemą EPIS. Tai sparčiai populiarėjanti ir patogi Migracijos departamento elektroninių paslaugų teikimo informacinė sistema, leidžianti formuoti elektroninį kvietimo prašymą. Naudojantis EPIS, kvietimą teikiančiam asmeniui nereikia vykti į migracijos tarnybos padalinį – pateiktas elektroninis prašymas su pridėtais reikalingais dokumentais pasiekia atsakingus darbuotojus ir yra nagrinėjamas taip pat, kaip pateikiamas migracijos tarnyboje. Jei dokumentai užpildomi tiksliai ir pateikiami laikantis EPIS taisyklių, juos teikusiam asmeniui lieka laukti elektroniniu būdu patvirtinto kvietimo.

 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus darbuotojai ragina gyventojus atidžiai ir atsakingai pildyti reikalaujamus pateikti dokumentus ir vengti tyčinių ar netyčinių klaidų. Nustačius neatitikimus su prašyme nurodytais duomenimis, gali būti priimtas sprendimas atsisakyti tvirtinti kvietimą.

 

 

Tauragės AVPK inform.

Naujausios naujienos
Fotomenininkas Romualdas Požerskis: linkiu į pasaulį žiūrėti atviromis akimis
Vilius Šapoka: Tauragė šiuo metu yra teisingame kelyje
Nemokamas kino seansas Tauragėje: brandžių žmonių meilė Kubos ritmų fone
Tėvo pažadas: už titulą – automobilis

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Taurages-Skelbimai-250-x-100.png

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Dovanos-Taurageje-250x100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3