+370 446 64 060

BENDRAUKIME

„Kitava“ pristato naująjį albumą „Balsas vandeny“ ir titulinę jo dainą (video)

„Kitava“ pristato naująjį albumą „Balsas vandeny“ ir titulinę jo dainą (video)

15-ojo gimtadienio proga grupė „Kitava“ savo muzikinę bei kūrybinę brandą nusprendė įprasminti solidžiu teatriniu-muzikiniu projektu „Balsas vandeny“, kurio užgimimo idėja tampriai saistoma su tarpukario Lietuvos kario dienoraščiu.  Daina „Balsas vandeny“ tapo šio projekto vizitine kortele, idėjos prologu, savo muzikiniu ir žodiniu turiniu raiškiai iliustruojančiu teatralizuoto muzikinio projekto esmę.

 

Dainos muzikos ir žodžių autorė  – Rasa Stoškuvienė, grupės lyderė, aranžuotė – visos grupės. Pasak dainos autorės, tai „padėka tam kas Tikra ir nepriklausomai nuo istorinio, laiko, žmogiškojo virsmo lieka ištikimi gėrio ir harmonijos dermei. Tai kasdien mus supanti gimtoji aplinka – medžiai, upės, pievos, saulė, takas… Visa tai, kas mus moko užuosti, grožėtis, mylėti, jausti, tikėti, svajoti ir yra mūsų tautinis tapatumas. Tie maži-dideli paprasti stebuklai esantys šalia mūsų“. Savo skambesiu ir turiniu daina artima miuzikos žanrui, kur persipina  teatrinio žodžio ir muzikos žaismė, kontrastuojantys dinaminiai momentai, solidi ir  raiški instrumentuotė.

 

 

Kitaviečiai neslepia džiugesio, kad būtent šis jų muzikinis kūrinys tapo puikiu ir atgarsį sulaukusiu šaukliu nuskambėjusiai teatralizuoto gyvo garso koncerto „Balsas vandeny“ premjerai, kuri įvyko lapkričio 23 d. Šiaulių koncertų salėje „Saulė“.

 

Su pasididžiavimu,daina „Balsas vandeny“reprezentuoja  jau ketvirtą grupės „Kitava“ kompaktinę plokštelę tuo pačiu pavadinimu „Balsas vandeny“. Čia  sudėta tai, ką klausytojai turėjo progą išvysti gyvai lapkričio 23 d. vakare Šiauliuose – aktorių įskaityti tekstai, kurie persipina su „Kitavos“ naujomis ir jau laiko patikrintomis dainomis. CD plokštelės dizainas puikiai įprasmina ten esantį turinį – gilu, tikra, profesionalu, lietuviška ir harmoninga.

 

Projekto idėjos autoriai ir prodiuseriai, grupės „Kitava“ lyderiai Rasa Stoškuvienė Kęstutis Stoškus šiandien jau neslepia planų apie muzikinio projekto pristatymą kituose Lietuvos miestuose. Tai planuojama jau ateinančių metų pradžioje.

 

 

Taauragės Radijo inform.

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3