+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Jau galima kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams

Jau galima kreiptis dėl socialinės paramos mokiniams

Tauragės rajono savivaldybės administracija primena, kad jau galima teikti prašymus dėl socialinės paramos mokiniams. Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti rajono gyventojai gali kreiptis iki šių metų spalio 5-osios dienos, o dėl nemokamo mokinių maitinimo – visus mokslo metus.

 

Siekiant paremti nepasiturinčias šeimas, auginančias mokyklinio amžiaus vaikus, ir padėti joms pasiruošti mokyklai, prasidedant naujiems mokslo metams mokiniai iš mažas pajamas gaunančių šeimų gali gauti nemokamą maitinimą ir paramą mokinio reikmenims įsigyti. Dėl socialinės paramos gavimo mokiniams gyventojai turi kreiptis į seniūnijas ar savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių pagal savo deklaruotą gyvenamąją vietą.

 

Nemokamas maitinimas ir parama mokinio reikmenims įsigyti skiriami, jeigu pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį yra mažesnės kaip 1,5 VRP dydžio (153 Eur). Dėl paramos mokinio reikmenims įsigyti rajono gyventojai gali kreiptis iki šių metų spalio 5-osios dienos, o dėl nemokamo mokinių maitinimo – visus mokslo metus.

 

Be to, Savivaldybės tarybos nustatytais atvejais (ligos, maitintojo netekties atveju, kai šeimoje – trys ir daugiau vaikų, kai vaikus augina neįgalūs asmenys ir kt.), atsižvelgiant į bendrai gyvenančių asmenų ar vieno gyvenančio asmens gyvenimo sąlygas, mokiniai turi teisę į nemokamą maitinimą išimties tvarka, jeigu pajamos vienam šeimos nariui per mėnesį mažesnės negu 204 eurai. Taip pat išimties tvarka gali kreiptis bendrai gyvenantys asmenys, kurie augina 1–2 vaikus ir atitinka Lietuvos Respublikos piniginės socialinės paramos nepasiturintiems gyventojams įstatymo 8 straipsnio 1 dalies sąlygas.

 

Dėl išsamesnės informacijos kreiptis į Tauragės rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių (Respublikos g. 2) arba skambinti tel. (8 446) 62 838, 62 839, 62 835, 54 857.

 

 

Tauragės rajono savivaldybės inform.

 

Naujausios naujienos
Krašto apsaugos savanorių pajėgų pratybos „Ūdra 2017“
Dacijonų kaimo bendruomenėje vyko Sporto ir linksmybių šventė
Naujausia Miss Sheep dainas „Vyšnia ant torto“ skelbia apie sugrįžimą į sceną (video)
Netradicinės pamokos pamokos saugaus eismo tema

1 Reklamos blokas

  • Džiazo-dienos-Tauragėje-250-x-100.jpg

2 Reklamos blokas

  • Vilkyskiai-2017www.jpg

3 Reklamos blokas

  • sr-250x100.gif

4 Reklamos blokas

  • Modeliukas.gif

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

7 Reklamos blokas

  • SRTF-250-x-1003.jpg

8 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

9 Reklamos blokas

  • TARAGES-TAKSI.jpg

10 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3