+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Iškilmingai įkasta Tauragės baseino kapsulė (nuotr.)

Iškilmingai įkasta Tauragės baseino kapsulė (nuotr.)

Gruodžio 12 dieną Tauragėje pradėti baseino statybos darbai – iškilmingai įbetonuota simbolinė kapsulė su laišku ateities kartoms.

 

Laišką pasirašė ir kapsulę į būsimo modernaus ir šiuolaikiško baseino pamatus įleido Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis, administracijos direktorius Modestas Petraitis, baseino statybos darbų techninę priežiūrą vykdančios UAB ,,Pastatų diagnostika ir statyba“ akcininkė Vilma Butkuvienė, jį statančios bendrovės UAB ,,Brosta“ direktorius Valdas Karabinas, Tauragės Švč. Trejybės katalikų parapijos klebonas, dekanas Vytautas Gedvainis, kuris kapsulę ir pašventino.

 

,,Mūsų visų siekis – aktyvus gyvenimas. Aktyvus, judantis, sportuojantis žmogus – sveikas žmogus. Tikimės, kad šis baseinas visada bus pilnas žmonių, siekiančių gyventi sveikai ir aktyviai, o baseino naudą  sveikatai pajaus ir įvertins ne tik mūsų krašto gyventojai, tiek mažieji, tiek suaugę, bet ir kitų rajonų žmonės, miesto svečiai. Baseinas bus atviras visiems, besirūpinantiems savo sveikata, norintiems išmokti plaukti, aktyviai ir turiningai praleisti laiką“, – sakė Tauragės rajono savivaldybės meras Sigitas Mičiulis.

 

Modernus, šeimoms su mažais vaikais skirtas pramoginis baseinas duris turėtų atverti 2019 metais. Naujasis Tauragės miesto 25 metrų ilgio baseinas su čiuožykla, sūkurinėmis voniomis, trimis pirtimis, aukšta konstrukcine arka su vandens rūko užuolaida 3D filmų, vaizdų demonstracijai iškils Vytauto gatvėje greta Laisvalaikio ir užimtumo bei Jaunimo centrų, priešais Vytauto stadioną.

 

„Labai džiaugiuosi, kad po ilgo ir sudėtingo pasiruošimo statyboms etapo, ši diena – realių statybos darbų pradžia. Baseinas taps dar vienu traukos objektu bei viena labiausiai lankomų vietų Tauragėje. 2019 metais baseinas turėtų pradėti veikti, tačiau lengviau atsikvėpsime tik tada, kai rangovai atliks visus darbus“, – teigė Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Modestas Petraitis.

 

Bendra baseino statybos rangos darbų sutarties vertė – 2,1 mln. eurų, lėšos skirtos iš Tauragės rajono savivaldybės biudžeto.

 

 

Tauragės Radijo inform.

 

 

 

Naujausios naujienos
Kiekvienas asmuo turi galimybę pasitikrinti narystę politinėje partijoje
LDK Kęstučio bataliono vadu tapo pulkininkas leitenantas Vytis Andreika (nuotr.)
Ansamblis „Lietuva“ ir „Žalvarinis“ pristato unikalų projektą (video, nuotr.)
Interneto teikėjai privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3