+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Iškilmingai atidarytas Pagramančio regioninio parko lankytojų centras (papildyta video)

Iškilmingai atidarytas Pagramančio regioninio parko lankytojų centras (papildyta video)

Važiuojant iš Tauragės link Pagramančio, prieš pat miestelį pasukus į kairę (yra informuojantis kelio ženklas), pavažiavus apie 1,5 km žvyrkeliu pasieksite nuostabų gamtos kampelį. Ant aukšto šlaito, kurio apačioje Akmena įteka į Jūrą, įsikūrė Pagramančio regioninio parko direkcijos lankytojų centras, kuris oficialiai šiandien atvėrė duris visiems, besidomintiems gražiomis Tauragės rajono apylinkėmis.

 

Renginys prasidėjo iškilmingu atidarymo juostos perkirpimu bei sveikinimo kalbomis ir dovanomis. Dekanas Alvydas Bridikis palaimino naują pastatą ir įteikė direktoriui Vaidotui Šliogeriui kryželį. Kiti svečiai padovanojo daug gėlių, įteikta ir svečių knyga. Simboliška, tačiau visi koncerte dalyvavusieji vienaip ar kitaip susiję su Pagramančio kraštu ir Ringių kaimu.

 

Kaip „Tauragės radijui“ sakė parko direkcijos vadovas Vaidotas Šliogeris – pastato, kuriame įsikūrė lankytojų centras, vietoje buvo sovietmečio palikimas – ferma. Žingsnis po žingsnio nueitas ilgas kelias, ir štai – atsirado šis šiuolaikiškas pastatas, kuriame įsikūrė lankytojų centras . Kaip sakė vadovas – tai visuomenės reikmėms skirtas pastatas. Lankytojų centro įrengimas kainavo 2 milijonus 900 tūkstančių litų. Pagramančio regioninio parko direkcija glaudžiai bendradarbiauja su VšĮ „Aktyvi Tauragė“.

 

Šis šiuolaikiškas centras, gali pasiūlyti paslaugas įvairių poreikių turistams. Čia puiki bazė edukacinei veiklai, naktinėms stovykloms – sakė VšĮ „Aktyvi Tauragė“ vadovas S. Bagdonas. Bendradarbiaudami su šiuo centru planuojame edukacines veiklas, stovyklas, pėsčiųjų, dviračių, baidarių žygius. Turime tikslą – sieksime kad apie šį lankytojų centrą sužinotų kuo daugiau turistų ir jame apsilankytų. Norime, kad jis taptų traukos centrus į kurį atvažiuoja lankytojai iš visos Lietuvos ir pasaulio.

 

Artimiausias bendras VšĮ ir Pagramančio regioninio parko direkcijos organizuojamas – šeimų 3 stichijų projektas. „Truputį plauksime baidare, truputį minsime dviračius ir truputį žygiuosime pėsčiomis. Kad sudalyvauti šiame projekte nereikia specialaus pasiruošimo, atstumai nedideli ir visiems įveikiami. Kviečiame visas šeimas dalyvauti liepos 18 d. šiame projekte, kurį kartu organizuoja Pagramančio regioninio parko direkcija ir VšĮ „Aktyvi Tauragė“,- „Tauragės radijui“ sakė S. Bagdonas.

 

„Tauragės radijo“ ir laikraščio „Tauragės žinios“ informacija

 

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3