+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Įkliuvo!

Įkliuvo!

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Skaudvilės policijos nuovados pareigūnai, vykdydami neteisėtai akcizais apmokestinamų prekių laikymo, gabenimo, naudojimo ir realizavimo pažeidžiant nustatytą tvarką kontrolę, sulaikė vyrą, kuris gabeno ir laikė nelegalias cigaretes.

 

Šių metų sausio 16 d. 9.55 val. policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė vyro, gim. 1954 m., vairuojamą automobilį „Hyundai Galloper“, kurio salone buvo rasta 130 cigarečių pakelių su rusiškomis banderolėmis. Pareigūnams pagrįstai kilo įtarimas, kad vyras gali slėpti ir daugiau nelegalių akcizais neapmokestintų prekių, todėl jie patikrino ir sodybą, esančią Tauragės r., Mažonų sen., Reksčių k. Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos skyriaus Skaudvilės policijos nuovados pareigūnai, tikrindami sodybą, šalia jos esančiame miškelyje, po šiaudais, rado dar 1 630 pakelių cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Iš viso vyras, neturėdamas importo muitų, pridėtinės vertės mokesčio ir akcizų sumokėjimą patvirtinančių dokumentų, laikė iš ne Europos Sąjungos valstybių narių įvežtus 1 760 cigarečių pakelius, kurių muitinė vertė, įskaitant privalomus sumokėti mokesčius, yra 3 852,3 eurai.

 

Vyrui dėl cigarečių, kurios nepaženklintos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nustatyta tvarka, gabenimo pradėta administracinė teisena pagal Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 163(2) str. 4 d.: akcizais apmokestinamų prekių laikymas, gabenimas, naudojimas ar realizavimas pažeidžiant nustatytą tvarką, prekyba tokiomis prekėmis be banderolių ar kitų specialių ženklų arba su seno pavyzdžio banderolėmis kai neteisėtai laikomų, gabenamų, naudotų ar realizuotų prekių vertė viršija penkiasdešimt minimalių gyvenimo lygių (MGL), – užtraukia baudą nuo dviejų tūkstančių aštuonių šimtų devyniasdešimt šešių iki penkių tūkstančių septynių šimtų devyniasdešimt dviejų eurų su šių prekių konfiskavimu ir gabenimo priemonės, kuria šios prekės buvo neteisėtai gabenamos, konfiskavimu arba be jos konfiskavimo.

 

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato, komunikacijos grupės specialistė            

Rūta Janavičiūtė

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3