+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Į Tauragę radijo bangomis atskrieja bėgikai!

Į Tauragę radijo bangomis atskrieja bėgikai!

Bėgti galima ne vien parke, miške, stadione, miesto gatvėmis ar laukų keliukais. Bėgti galima ir radijo eteryje! Laida „Bėgikai.lt“ nuo šiol radijo bangomis pasieks ir tauragiškius. Kiekvieną trečiadienio popietę „Tauragės radijo“ eterį bent ketvirčiui valandos užvaldys pašnekesiai apie bėgimą ir viską, kas su juo susiję.

 

„Mes leisime klausytojams pailsinti kojas ir įdarbinsime jų ausis“, – juokauja radijo laidos „Bėgikai.lt“ sumanytojas ir vedėjas Tomas Jarusevičius.

Jis džiaugėsi galėdamas savo kūrinį pristatyti būtent Tauragės krašte, kur puoselėjamos ilgametės bėgimo tradicijos. Tomas tikisi, kad ne tik Tauragės bėgimo mėgėjų klubo nariai, bet ir kiti šiai sporto šakai prijaučiantys ar tiesiog sveikam bei aktyviam laisvalaikiui neabejingi tauragiškiai taps nuolatiniais laidos klausytojais.

 

„Kadangi Tauragėje debiutuojame įsibėgėjant rudeniui, tai ir pirmoji čia pasigirsianti laida susijusi būtent su rugsėju, o tiksliau – vaikais. Klausytojams papasakosime, kaip ir kiek turėtų treniruotis mūsų mažieji, kokius atstumus jie gali nubėgti ir panašiai. Treneris taip pat patars, kaip palaikyti, skatinti ir motyvuoti mažuosius bėgikus, – pasakojo laidos autorius. – Mūsų misija – parodyti visiems, kad bėgimas prieinamas kiekvienam ir teisingai treniruojantis, jis išties teikia didelį džiaugsmą. Tad pažadame, kad naudingų patarimų, motyvacijos ir pažinčių su patyrusiais šios srities profesionalais bus kiekvienoje laidoje.“

 

„Tauragės radijo“ eteryje laidos „Bėgikai.lt“ galėsite klausytis kiekvieną trečiadienį nuo 15.10 val., o jei nepavyks, kartojimus išgirsite ketvirtadieniais 12.10 val. ir šeštadienio rytais 8.10 val.

Pats T. Jarusevičius atvirai prisipažįsta daugiau apie bėgimą kalbantis nei pats savo kojomis bėgiojantis, bet dėl to nė kiek neišgyvena: „Visuomet stengiuosi vadovautis posakiu, jog nesvarbu, kaip greitai, kaip toli ir kaip dažnai bėgioji; jei bent retsykiais iš tolimiausio spintos kampelio ištrauki bėgimo batelius ir naudoji juos pagal paskirtį, tu jau esi bėgikas.“

 

Pirmoji ir bemaž vienintelė Lietuvoje laida apie bėgimą siekia suburti kuo didesnį bendraminčių ratą, kad visos karščiausios naujienos bei aktualiausia informacija juos pasiektų greitai ir paprastai. Dėl to „Bėgikai.lt“ kūrybinė grupė kviečia visus prisijungti prie savo paskyros socialiniame tinkle „Facebook“. Tai leis klausytojams dalyvauti kūrybiniame procese rašant savo klausimus ar komentarus, teikiant pasiūlymus, dalinantis idėjomis ir jas įgyvendinant. Pasak T. Jarusevičiaus, tai pamažu tampa virtualia ir neformalia Lietuvos bėgikų bendruomene.

 

Naujos laidos Bėgikai.Lt Tauragės radijo eteryje klausykite trečiadieniais 15.10 val., laida kartojama ketvirtadieniais 12:10 ir šeštadieniais 8.10 val.

 

 

 

Tauragės radijo inform.

Andriaus Aleksandravičiaus / „Savaitraščio Kaunui“ nuotr.

 

Bėgikai.Lt

 

Naujausios naujienos
Kokias įmokas mokėsime „Sodrai“ 2019 metais?
Tauragės policijos pareigūnai prašo atpažinti vagyste įtariamą asmenį
Teismai kviečia į nemokamas teisines konsultacijas
Skirsnemunės mėgėjų teatras 5-erių metų sukakties proga pina „Lauro vainiką“

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3