+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Griausmingas Šilalės baikerių klubo gimtadienis

Griausmingas Šilalės baikerių klubo gimtadienis

Šeštadienį šilališkių akį traukė J. Basanavičiaus gatvėje, šalia Kultūros centro, kareiviško tinklo užmaskuotas įėjimas į buvusį barą „Pogrindis“. Šeštadienį ten būriavosi baikerių klubo nariai, nekantriai laukdami bendraminčių iš visos Lietuvos ir net užsienio.

 

Motociklas ir žmogus – „dvyniai amžiams“

Baikerių klubas „Twins Forever MC“ yra vienas iš seniausių ir didžiausių tokio tipo klubų Lietuvoje. Šiuo metu veikia jo skyriai Raseiniuose, Tauragėje, Alytuje, Šilalėje ir net Didžiojoje Britanijoje. Vasario 28 d. baikeriai atšventė 16 m. gimtadienį ir tuo pačiu atidarė „Clubhous’ą“.

„Twins Forever MC“ susikūrė dar 1999 metais, susijungus Raseinių „Steel riders“ ir Tauragės „Nomanding griffons“ motociklų klubams. Klubo herbe vaizduojami motociklas ir žmogaus skeletas simbolizuoja ryšio tarp jų amžinumą. Pavadinimas „Twins Forever“ ir reiškia amžinus dvynius.

 

Po baikerio atributika – inteligentiški asmenys

Į baikerių gretas įstoti, pasirodo, ne taip jau ir paprasta. Tam, kad taptum klubo nariu, privaloma gauti jame jau esančio klubo nario rekomendaciją. Nario statusą kandidatas gauna ne anksčiau kaip po 6 metų. Taip išvengiama nesusipratimų ir narių, kurie terštų klubo vardą. Nors visuomenė prieš baikerius nusistačiusi gana priešiškai, pasak jų pačių, tai – tik stereotipas. „Twins Forever MC“ odine atributika pasidabinusius narius sudaro ir verslininkai, ir aukštus postus užimantys išsilavinę asmenys.

 

Šventėje apsilankė keli šimtai baikerių

Į Šilalėje vykusį klubo gimtadienį atvyko baikerių iš Šilutės, Tauragės, Mažeikių, Kauno, Alytaus, Kaliningrado ir kitų regionų. Iš viso atnaujintose „Pogrindžio“ patalpose susirinko apie 200 asmenų. „Visi čia savi, draugiški ir puikiai nusiteikę“, – kalbėjo vienas iš klubo narių. Šventėje netrūko kalbų, juoko, o šiltą ir draugišką atmosferą papildė gyva muzika, kurią atliko roko grupė „Štabas“ iš Kvėdarnos.

 

Klubas skatins jaunimo užimtumą  

Kaip teigė baikerių klubo narys Darius Bacevičius, Šilalėje rasti patalpas, skirtas nekomercinei veiklai, buvo gana sunku, tad klubo nariai dėkingi verslininkui Algirdui Tubiui už suteiktas patalpas. D. Bacevičius džiaugiasi, kad nuo šiol klubo nariai galės prisidėti prie jaunimo užimtumo skatinimo, mat nuo kovo mėnesio organizuojami atvirų durų vakarai ir laukiama jaunuolių, besidominčių motociklais. Taip pat planuojama įsigyti muzikos aparatūros, kuria bus galima naudotis besimokantiems groti roką, metalą. „Geriau jaunimas tegul domisi motociklais nei turgelyje gadina kioskelius ar mieste varto šiukšliadėžes…“ – sakė baikeris. Taip pat jis atskleidė su Šilalės rajono savivaldybe derinamus planus dėl leidimo prie klubo teritorijos statyti motociklus. „Ne paslaptis, kad motociklai miestuose yra puošmena ir dėmesį traukiantys objektai“, – teigė D. Bacevičius.

Baikerių klubas „Twins Forever MC“ jau ne vienus metus organizuoja daug dėmesio sulaukiantį tarptautinį renginį „Rising thunder – custom bike show“. Jame motociklų entuziastai iš visos Lietuvos ir užsienio šalių pristato savo perdarytus arba sukurtus motociklus. Šiemet šis renginys vyks Raseinių rajone esančioje kaimo turizmo sodyboje „Karpynė“, gegužės 23 dieną.

 

 

Ieva Tvaronavičiūtė

Dariaus Bacevičiaus nuotr.

„Šilalės žinios“

Naujausios naujienos
Miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške
Seimas apsisprendė: nuo kovo didės akcizai stipriam alkoholiui
Kalėdos tremtyje: tikėjimas ir papročių puoselėjimas
Smetoniškas žąsų turgus Pagėgiuose

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3