+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Globalios Tauragės iniciatyvomis dalintasi su Pakruojo savivaldybės atstovais

Globalios Tauragės iniciatyvomis dalintasi su Pakruojo savivaldybės atstovais

Liepos 24 d. Tauragėje lankėsi delegacija iš Pakruojo rajono savivaldybės. Vizito tikslas – pasisemti patirties, buriant globalius krašto žmones, integruojant išvykusius lietuvius į savo gimtojo miesto gyvenimą, suteikiant galimybę prisidėti kuriant miestelio ekonominę gerovę, viešinant regiono potencialą. Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas, pasidžiaugė, kad Tauragė – pirmoji regionuose, garsiai įvardijusi poreikį bendrauti su išvykusiaisiais. „Globali Tauragė“-jo inicijuota platforma globaliems tauragiškiams sutelkti startavo Regionų lyderystės forumo metu, kurio pradžią paskelbė į Tauragę atvykusi Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

 

Susitikimo metu svečiai iš Pakruojo rajono savivaldybės – Tarybos nariai, Seimo nario padėjėjas, Mero patarėja, Informacinių technologijų poskyrio vedėjas, visuomenės informavimo specialistė – domėjosi nuo ko pradėti, kviečiant burtis,  užmezgiant kontaktus bei palaikant ilgalaikį ryšį su iš rajono išvykusiais gyventojais. Didelis dėmesys skirtas Tauragės vardą garsinantiems garbės ambasadoriams, vykdantiems aktyvias verslo, turizmo, investicijų pritraukimo, kultūros ir kitų sričių veiklas. Planuojama, kad per penkerius metus Tauragė ambasadorius turės visose pasaulio šalyse.

 

Kalbėta apie logotipo ir internetinės svetainės platformos modelio kūrimą, duomenų bazę, organizuojamus kraštiečių sambūrius, stovyklas užsienyje gyvenančių lietuvių vaikams ir kitas įgyvendinamas ar planuojamas įgyvendinti iniciatyvas.

 

Gerąją patirtimi kaip plėtoti ryšius su išvykusiaisiais dalinosi ir Tauragės krašto muziejaus, Tauragės  Europe Direct vadovai, B. Baltrušaitytės viešosios bibliotekos darbuotojai, iniciatyvą „Globali Tauragė“ koordinuojantys administracijos specialistai. „Tauragė – puikus pavyzdys kaip savivalda sugeba nuolat palaikyti ir stiprinti ryšį su išvykusiais, juos informuoti apie naujas iniciatyvas, atliktus darbus, skatinti kurti ir įgyvendinti idėjas Tauragėje. Kai žmonės jaučia, kad yra reikalingi, apie juos galvojama, jie turi didesnę motyvaciją sugrįžti“, – teigė idėjų iš tauragiškių pasisėmę bei savo krašte panašias iniciatyvas planuojantys pritaikyti svečiai iš Pakruojo.

 

 

tauragesradijas.lt inform.

Naujausios naujienos
Miškininkai dovanodami eglės šakas primena apie atsakingumą miške
Seimas apsisprendė: nuo kovo didės akcizai stipriam alkoholiui
Kalėdos tremtyje: tikėjimas ir papročių puoselėjimas
Smetoniškas žąsų turgus Pagėgiuose

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3