+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje

Fux‘ų krikštynos Tauragės skyriuje

Spalio 26 dieną, kaip ir kasmet, vyko Kauno kolegijos Vadybos ir ekonomikos  fakulteto Tauragės skyriaus pirmakursių – fux‘ų krikštynos. Naujųjų studentų krikštas skyriuje jau seniai tapo tradicija. Kasmet įgyvendindami naujas idėjas krikštatėviai kuria vis kitas krikštynų taisykles – be patyčių, be įžeidinėjimų, be žeminimo. Šiais metais fux‘ų krikštatėviais paprašėme tapti Tauragės Radijo bendrasavininkus Valdą Latožą ir Rimą Bandzinaitę Latožienę. Jie ir Tauragės Radijo vadybininkas Algirdas Šaulys nepagailėjo nei laiko, nei jėgų, kad studentai turėtų ką prisiminti.

 

Pagrindinis krikštynų tikslas – paversti „nulius“ tikrais ir pilnateisiais studentais. Jų metu fux‘ams teko įveikti užduotis, reikalaujančias kūrybingumo, ryžto, komandinės veiklos įgūdžių. Pirmakursiams teko pereiti net keturis išbandymus, kurie „slėpėsi“ AB Šiaulių banke, Tauragės rajono savivaldybėje, dėvėtų rūbų parduotuvėje „Retro“, Tauragės krašto muziejuje. Šiaulių banke jie turėjo paprašyti 500 eurų „paskolos“ „tūsams“, parduotuvėje „Retro“ apsirengti stilingai ir rasti „mikimauzą“, Tauragės rajono savivaldybėje „išsinuomoti“ socialinį būstą krikštynų vakarinės dalies šventimui. Atlikę užduotį fux‘ai kiekviename etape turėjo padaryti  asmenukę ir kaip įrodymą atsiųsti į Algirdo facebook paskyrą.

 

Įveikę užduotis ir prisiekę gerbti dėstytojus, skambant Mendelsono muzikai, nuolatinių studijų fux‘ai trejiems, o ištęstinių studijų – ketveriems metams krikštatėvių buvo sutuokti su Kauno kolegija Tauragės rajono civilinės metrikacijos skyriuje.Džiaugiamės, kad fux‘ai noriai ir gausiai dalyvavo krikštynose, prikaupė daug gerų emocijų ir tapo tikrais studentais!

 

 

Kauno kolegijos Tauragės skyriaus inform.

 

Naujausios naujienos
Žilvinas Šilėnas apie savivaldybių indeksą: visi mato, visiems tai yra svarbu
Bushido 75 Fighting Championship Tauragė
„Auksinis feniksas“ parskrido į Pagėgių kraštą
Tauragės apylinkės teismo pirmininko pareigas pradeda eiti Egidijus Mockaitis

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3