+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Dainininkė Junà pristato „Eurovizijos“ komisiją sužavėjusį kūrinį (video)

Dainininkė Junà pristato „Eurovizijos“ komisiją sužavėjusį kūrinį (video)

Jauna ir perspektyvi dainininkė Justina Budaitė – Junà po vieno muzikinio projekto pergalės išleido ne vieną kūrinį, tačiau galutinai įsitvirtinti muzikiniame pasaulyje apsisprendė tik visai neseniai. Šiandien mergina teigia, kad pagaliau yra pasiruošusi sugrįžti su nauju startu ir didelėmis ambicijomis. Maksimalų komisijos įvertinimą nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje pelniusi dainininkė pristato kūrinį „Strength Of A Woman“.

 

Šeštadienį nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidoje Junà pasirodė kartu su jau du kartus Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ atstovavusio dainininko Donato Montvydo ir žinomo šalies prodiuserio Gyčio Valicko – Echoes kūrybos daina „Strength Of A Woman“. Tą vakarą dainininkei pagyrų negailėjo komisija ir talentinga mergina pelnė kelialapį į konkurso pusfinalį.

 

Pasak talentingos atlikėjos, į „Eurovizijos“ sceną ji žengia užtikrintai ir šimtu procentų pasitikinti savimi bei kūriniu, kuris turi merginai artimą žinutę.

„Daina yra apie moters individualią stiprybę, kai pasitikėjimas savimi nepriklauso nuo kito žmogaus. Visa tai perteikiama per dviejų žmonių santykių prizmę. Labai džiaugiuosi, kad su komanda įrašėme šią dainą. Tai labiausiai man patinkanti ir tinkant daina iš visų, kurias esu išleidusi“, – neslepia džiaugsmo Junà.

 

 

Dainininkės teigimu, pastarieji jos metai buvo kupini išbandymų ir kertinių apsisprendimų, kurie ir ją pačią padarė kur kas stipresne ir suprantančia, kad tik ji pati gali imtis priemonių norimam tikslui pasiekti.

 

„Atvykusi į Vilnių turėjau planą studijuoti ir taip pat būti muzikoje. Iš esmės mano atveju tai buvo visiška utopija. Negali atsiduoti muzikai, kai turi įsipareigojimus kitoje srityje. Man labai patiko studijuoti, tačiau visus metus jaučiau, kad kažko trūksta, kad jaučiuosi blogai, nuolatinis akmuo ir didžiulis svoris plaučiuose. Todėl priėmiau sprendimą mesti studijas ir įsitraukti į muziką visu 100 procentų. Tai yra turbūt pirmas rimtas sprendimas mano gyvenime, pradėjęs mane formuoti. Iki tol mane formavo visuomenė ir aplinka, kurioje gyvenau, mokiausi. Ypač stereotipas, kad menas visada gali būti pašonėje, kol neįgysi profesijos. Mano atveju tai buvo savęs uždarymas į narvą“, – atvirauja mergina.

 

Šiandien Junà džiaugiasi savo priimtu sprendimu ir tuo, kaip klostosi gyvenimas. Dalyvavimą „Eurovizijos“ atrankoje merginai inspiravo ne tik puikiai ją atspindinti daina, tačiau ir patyrimai, kuomet teko būti pritariančiąja vokaliste Stokholme vykusiame didžiajame konkurse Stokholme kartu su D. Montvydu.

 

„Jau tada supratau, kad norėsiu sugrįžti į šį konkursą ir jo sceną. Turint puikią komandą, dainą – belieka tik tai padaryti. Tiesą sakant, įrašinėjant šią dainą, norėjom padaryti taip, kad net žmogus, kuris nesupranta anglų kalbos, pajaustų, ką aš noriu pasakyti. Balse ieškojome spalvų, kurios išreikštų pasitikėjimą, ryžtą, drąsa, jausmingumą. Beliko, kad tai žmonės įvertintų“, – teigia Junà.

 

 

Tauragesradijas.lt inform.

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3