+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Bibliotekoje atidaryta Karolinės Stažytės fotografijų paroda (nuotraukos)

Bibliotekoje atidaryta Karolinės Stažytės fotografijų paroda (nuotraukos)

Vakar B. Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje atidaryta pirmoji personalinė Karolinos Stažytės fotografijų paroda ,,Trys dešimtys pėdsakų“, kuri sutapo su gražiu autorės jubiliejumi. Ekspozicijoje – trisdešimt juodai baltų nuotraukų, užfiksuotų jaunos moters kelionių metu. Šį kartą K. Stažytė buvo tinkamai įvertinta dar viename kūrybiniame amplua – fotografijoje, be žurnalistinės plunksnos ir radijo laidos vedėjos. Parodoje dalyvavę fotografai profesionalai teigė, kad keletas jos darbų galėtų drąsiai pretenduoti į atranką, stojant į Lietuvos Fotografų sąjungą.

 

Autorė patikino, kad ji visuomet mėgo  keliauti – tiek po savą, tiek po svetimas šalis. Jos nuomone, kelionėse ne tik griūva netolerancijos sienos, sustabarėję mitai, mąstymo ribotumas, bet ir plečiasi draugų ratas, apie save suvoki daugiau, nei žinojai iki tol. Būdamas svetur, esi priverstas palikti komforto zoną ir pats vienas suktis iš kebliausių situacijų, sakė K. Stažytė.  Per 30 metų apkeliavusi beveik pusė pasaulio, autorė teigė, kad visada yra smagiausia fiksuoti akimirkas iš žmonių gyvenimo. Tai atsispindi eksponuojamuose darbuose, kuriuos ji iš kelių šimtų trisdešimt kruopščiai atrinko su bibliotekos direktoriui, fotografu Sigitu Kancevyčiumi.

 

Į renginį susirinko artimi jos aplinkai žmonės, fotografai, foto meno mėgėjai, bendradarbiai. Gerus žodžius Karolinai sakė ne vienas iš susirinkusiųjų, teikė gėles, atminimo dovanėles. Klubo ,,Fotojūra“ vadovas Romualdas Vaitkus po svarių, paskatinančių žodžių parodos autorei, pirmą kartą viešai savo darbus eksponuojančiai K. Stažytei įteikė albumą ,,Lietuvos fotografija“.

 

Vilija Užmiškienė

Romualdo Vaitkaus nuotr.

 

Naujausios naujienos
Pasivaikščiojimai po Mažąją Lietuvą: penktojo etnografinio regiono svarba Lietuvos istorijai
Kandidatų į mero postą debatai
Pateikti siūlymai VRK dėl reglamento pakeitimo projekto
Preigūnai perspėja: visą vasario mėnesį vykdys prevencines priemones

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3