+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Batakių mokyklos direktorius prarado teisę vairuoti ir automobilį

Batakių mokyklos direktorius prarado teisę vairuoti ir automobilį

Tauragės rajono apylinkės teismas atleido nuo baudžiamosios atsakomybės Batakių mokyklos direktorių R. V., kuris buvo kaltinamas už transporto priemonės vairavimą neblaiviam, kai nustatyta daugiau kaip 1,5 promilės girtumas. Iš jo atimta teisė pusantrų metų vairuoti transporto priemones,  konfiskuotas ir automobilis. Vyro priežiūra pagal laidavimą vieneriems metams perduota sūnui.   

 

Įtarimų, jog R. V. vairavo būdamas neblaivus, kilo policijos pareigūnams, kurie pastebėjo, jog išlipdamas iš automobilio ir eidamas į parduotuvę vyras svirduliavo. Įtarimas pasitvirtino – buvo nustatytas 2,27 promilių girtumas. Už vairavimą neblaiviam direktoriui grėsė bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

 

R.V. savo kaltę pripažino visiškai, dėl poelgio nuoširdžiai gailėjosi ir patikino, kad ateityje tai nepasikartos. Teismui nekilo abejonių dėl padarytos nusikalstamos veikos ir kaltės, tačiau buvo atsižvelgta į gautą sūnaus prašymą atleisti tėvą nuo baudžiamosios atsakomybės ir perduoti jo priežiūrai pagal laidavimą.

 

Teismas, spręsdamas dėl prašymo, įvertino tai, kad sūnus atitinka laiduotojui keliamus reikalavimus, dėl savo asmeninių savybių ir tinkamo elgesio visuomenėje yra vertas teismo pasitikėjimo, o taip pat pagal šias savybes gali turėti teigiamą įtaką kaltininkui ateityje nebedaryti nusikaltimų. Be to, įvertinta ir R. V galimybė pasitaisyti. Batakių mokyklos direktorius anksčiau nebuvo baustas už vairavimą esant neblaiviam, yra charakterizuojamas teigiamai, pasitikėjimą juo išreiškė ir mokyklos darbuotojai.

 

Įvertinęs visas aplinkybes teismas kaltinamąjį atleido nuo baudžiamosios atsakomybės, tačiau įspėjo, jog padarius kitą baudžiamąjį nusižengimą ar neatsargų nusikaltimą, teismas gali panaikinti šį sprendimą ir spręsti dėl baudžiamosios atsakomybės.

Nuosprendis per 20 dienų gali būti skundžiamas Klaipėdos apygardos teismui.

 

 

Tauragės rajono apylinkės teismo inform.

Naujausios naujienos
Kiekvienas asmuo turi galimybę pasitikrinti narystę politinėje partijoje
LDK Kęstučio bataliono vadu tapo pulkininkas leitenantas Vytis Andreika (nuotr.)
Ansamblis „Lietuva“ ir „Žalvarinis“ pristato unikalų projektą (video, nuotr.)
Interneto teikėjai privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3