+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Artėjant vasaros atostogoms – netradicinės pamokos saugaus eismo tema (nuotraukos)

Artėjant vasaros atostogoms – netradicinės pamokos saugaus eismo tema (nuotraukos)

Iššūkių pilnas ketvirtadienio rytas laukė ikimokyklinukų iš Tarailių progimnazijos. Juos aplankė VĮ „Tauragės regiono keliai“ bičiulis šuniukas Amsius. Visus metus mažieji pradinukai mokėsi saugaus elgesio keliuose, Šuniukas Amsius pas mažuosius  bičiulius užsuko išsiaiškinti ar jie yra pasiruošę atostogoms ir žino viską apie saugų eismą. Tik prasidėjus netradicinei pamokai, ją netikėtai nutraukė  katino Bučkio pasirodymas. Jis kaip viesulas įsiveržė į klasę ir reikalavo paslėpti jį nuo policijos. Amsius su vaikais netruko išsiaiškinti, jog neklaužada Bučkis  pažeidė visas įmanomas saugaus važiavimo su dviračiu taisykles. Teko katinui paklusti vaikų ir Amsiaus reikalavimui pasilikti ir pasimokyti eismo taisyklių. Pirmoji užduotis mažyliams buvo padėti  Bučkiui išsiaiškinti ką privalu žinoti norint važinėtis dviračiu.  Tarailių progimnazijos ikimokyklinukai nepasimetė ir drąsiai parodė katinui Bučkiui kaip teisingai reikia pervesti dviratį per gatvę ir paaiškino, kad dviratininkas turi turėti liemenę. Amsius iš Tarailių progimnazijos ikimokyklinės grupės išvyko ramus, jis įsitikino, kad vaikai puikiai pasiruošę vasarai.

 

Tą pačią dieną smalsūs ir linksmi Lauksargių pagrindinės mokyklos pradinukai  sugūžėjo į susitikimą su šuniuku Amsiumi. Nuo pat pirmų Amsiaus ir Bučkio pasirodymo akimirkų , vaikai nenustojo šypsotis  ir drąsiai atliko katino Bučkio iš šuniuko Amsiaus  užduotis.  Vaikams teko „paplušėti“ kol išmokė Bučkį pereiti šviesoforu reguliuojamą gatvę. Vieni vaikai buvo kantrūs, o kiti vaikai net susiėmę už galvų, nesuprato kas gali taip nemokėti šviesoforo. Katinas net neįsivaizdavo kuriai šviesoforo šviesai įsijungus  galima pereiti gatvę.

 

Neklaužada katinas Bučkis ir šuniukas Amsius užsuko ir Tauragės reabilitacijos centrą-mokyklą „Pušelė“. Mažyliai stebėjosi katino Bučkio neišmanymu apie atšvaitus ir visi draugiškai padėjo bendraamžiams ir katinui teisingai užsidėti atšvaitus. Vaikai taip pat nepasimetė ir atsakinėjo į suktus šuniuko Amsiaus klausimus.

 

Saugaus elgesio egzaminą taip pat laikė ir lopšelio- darželio „Ąžuoliukas“ ikimokyklinukai. Iš pradžių gan nedrąsiai dalyvave „ąžuoliukai“ greit įsidrąsino. Čia Šuniukas Amsius kartu su vaikais mokė katiną Bučkį apie saugų žaidimą su kamuoliu. Vaikai  pažėrė įvairiausių situacijų, kuriomis paaiškino, kur galima ir kur negalima žaisti su kamuoliu. Jie džiaugiesi, jog katinas Bučkis pagaliau visko  išmoko, o šuniukas Amsius patvirtino, kad „ąžuoliukai“ puikiai moka saugaus elgesio taisykles gatvėje.

 

VĮ „Tauragės regiono keliai“ įsteigti prizai  labai pradžiugino jaunuosius mokinukus iš Lauksargių, Tarailių mokyklų, lopšelio – darželio „Ąžuoliukas“, bei reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“. Visi vaikai draugiškai išlydėjo Amsių ir Bučkį, o kai kurie vaikai net palinkėjo katinui, kad šis elgtųsi saugiai ir susitaikytu su Policija.

Daugiau nuotraukų čia.

 

 

Roberta Avramenko

Raimondo Pociaus ir Jauniaus Vilimo nuotr.

 

Naujausios naujienos
Kiekvienas asmuo turi galimybę pasitikrinti narystę politinėje partijoje
LDK Kęstučio bataliono vadu tapo pulkininkas leitenantas Vytis Andreika (nuotr.)
Ansamblis „Lietuva“ ir „Žalvarinis“ pristato unikalų projektą (video, nuotr.)
Interneto teikėjai privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3