+370 446 64 060

BENDRAUKIME

Kas yra radijas?

Štai kaip bando paaiškinti Albertas Einšteinas: 

„Jūs žinote, telegrafas yra panašus į ilgą, labai ilgą katę. Jūs patraukiate katės uodegą Niujorke, o katės galva Los Andžele sukniaukia. Ar jūs tai supratote? Radijas veikia lygiai taip pat: jūs siunčiate signalus čia, jie priima juos ten. Vienintelis skirtumas yra tai, kad nėra katės…“

  

Mintis įkurti radiją Tauragėje buvo brandinta apie penkerius metus iki 2011 m. spalio 11 d., kai pirmieji radijo laidų vedėjų bei muzikos garsai pasiekė klausytojų ausis.

Šiuo metu  Tauragės Radijuje savo idėjas įgyvendina ir bendradarbiauja 12 žmonių, kurie renka ir dalijasi karščiausiomis krašto, Lietuvos ir pasaulio naujienomis, rengia laidas apie kultūrą, sportą bei muziką. Pagrindinis visų siekis — operatyviai ir kokybiškai patenkinti pačius įvairiausius Tauragės, Šilalės, Pagėgių ir Jurbarko gyventojų informacinius poreikius, todėl kuriamas turinys, patrauklus tiek vyresniems, tiek jaunesniems klausytojams. 

 

Mūsų komanda

 

Rima Bandzinaitė-Latožienė

Rima Bandzinaitė-Latožienė

Laidų vedėja

 

Radijas į mano gyvenimą jau buvo pasibeldęs  prieš 18 metų. Bet tada neatsakiau į beldimą –  grįžau į savo miestą Tauragę. Jis vėl pasibeldė prieš 3 metus. Tada supratau – trečio pasibeldimo nebus – laikas. Radiją myliu todėl, kad čia nereikia niekam pataikauti, nereikia stengtis būti įdomiu visiems, nereikia su niekuo lenktyniauti lyg žirgų lenktynėse. Tereikia kalbėti apie tai kas įdomu tau pačiam, gerbti savo pašnekovą  ir nesistengti būti už jį protingesniu – ar tai ne svajonių darbas? Radijo žmonės panašūs į Jus – su visais savo privalumais ir trūkumais, kartais – nekantrūs, dažnai – užjaučiantys, kartais – trukdantys ir erzinantys, dažnai – padedantys ir pasiaukojantys. Bet mes visi kartu  – neišskiriami draugai… Ar tai ne palaima? Tai štai kas man yra radijas.

Algirdas Šaulys

Algirdas Šaulys

Laidų vedėjas

 

O buvo taip…  Ir tas daugtaškis gyvenime simbolizuoja viso ko pradžią ir jos tęstinumą. Dažnai sau užduodu klausimą — o kodėl gi ne? Ir vienas iš atsakymų — ,,Tauragės radijas“. Tobulėjimui nėra ribų, todėl ir ,,Tauragės radijas“ be ribų. Atrask save, pažink save ir nugalėk savo baimes. Viešoje erdvėje esu skaitęs puikius žodžius. Mes negalime pakeisti praeities nei ateities, bet mes galime keisti dabartį. ,,Tauragės radijas“ ir yra ta tikroji, operatyvioji, girdimoji  dabartis.

 Ieva Liorančaitė

Ieva Liorančaitė

Laidų vedėja

 

Trys. D. Vienas. Radijo eteryje nėra kada dvejoti. Įkvėpi oro, viltingai pažvelgi į savo pašnekovą ir rėži savo kalbą. Pirm kartą balsas dreba kaip reikiant. Ir kaipgi nedrebės – atrodo, kad tą minutę tavęs klausosi visas pasaulis! Na, gerai, bent jau dalis Tauragės… Savaime įprastas žodis staiga tampa painus – jį sunku ištarti, kirtis neberanda savo vietos, o, galiausiai, pykteli ant savęs – juk galėjau suregzti ir gražesnį sakinį… Antrą kartą viskas einasi sklandžiau – balso intonacija linksmesnė, dialogas rišlesnis, o laikrodyje nuobodžiai tiksinčios sekundės nebevaro tokio siaubo. Ir tegul tiksi sau lėtai – aš dar turiu ką pakalbėti! Radijo laidos apie kultūrą – neišsemiamas istorijos, vertybių, papročių, ir prisiminimų lobynas, kuriame kaskart atrandu patirties, išminties ir žinių. 

 Meilutė Parnarauskienė

Meilutė Parnarauskienė

 Laidos „Su Meile, apie bliuzą“ vedėja

 

Tauragės Radijas manęs nepakeitė. Būtent čia aš galiu būti savimi ir daryti tai, kas man labai patinka. O tai, kad laidoje „Su Meile apie bliuzą“ skamba muzika, kurios klausosi ir kiti radijo klausytojai, mane džiugina. Ir apskritai, tiesioginis eteris — adrenalino bomba! 

Noriu būti Tauragės Radijas eteryje tol, kol galėsiu kalbėti. Ir kol jausiu, kad yra nors vienas klausytojas. Tikiu, kad taip yra ir taip  bus.

 
 

Eugenijus Šaltis

Žurnalistas, laidos „Kultūros naujienos“ vedėjas 

 

Radijui reikia visokio amžiaus žmonių. Pažįstu daug žmonių asmeniškai, su kuriais tenka kalbėtis laidų metu. Buvimas radijuje kelia didelę įtampą, tačiau bendravimas su žmonėmis, jų atvirumas ir atsiskleidimas , noras kalbėtis duoda daug gerų emocijų man. Po pavykusios laidos yra smagu gerai pasijausti. Manau, kad suteikiama informacija yra labai svarbi radijo klausytojams. 

Diana Vaitiekienė

Diana Vaitiekienė

Laidos „Mūsų savivalda“ vedėja

Valdas Latoza  Valdas Latoža

Direktorius

 

Man patinka tai ką darau!

   

 

Naujausios naujienos
Juodaičių ūkininkai - Lietuvos artojų varžybų prizininkai
Juodaičių ūkininkai – Lietuvos artojų varžybų prizininkai
Ketvertukas švenčia trečiąjį savo gimtadienį
Ketvertukas švenčia trečiąjį savo gimtadienį
Paskirstytos lėšos pastatų ir kitų objektų remonto darbams vykdyti bei turtui įsigyti
Kviečia teikti paraiškas neformaliojo mokinių sportinio ugdymo lėšoms gauti

1 Reklamos blokas

  • 250-x-100-Dziazo-dienos-Taurageje.jpg

2 Reklamos blokas

  • Gyvunu-globa-250-x-100.jpg

3 Reklamos blokas

  • 250-x-100-2.jpg

4 Reklamos blokas

  • 250-x-100-dovanos-taurageje.jpg

5 Reklamos blokas

  • TŽ-baneris-1.jpg

6 Reklamos blokas

  • Sidabrine-Linija-250-x-100.jpg

7 Reklamos blokas

  • rimsauga-2.jpg

8 Reklamos blokas

  • APSS-250-X-100.jpg

9 Reklamos blokas

  • Melynoji-Banga.jpg

10 Reklamos blokas

  • TAVA.jpg

Facebook

Google ads2

Google ads

Google ads3